Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Ha 2012-ben voltam Iránban,...

Ha 2012-ben voltam Iránban, tényleg mem kérhetek ESTA-t? (azóta új útlevelem van)

Figyelt kérdés
2019. aug. 4. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen. Elég egyértelmüen van megfogalmazva a dolog. Vízumot továbbra is kérhetsz viszont.
2019. aug. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kerj vizumot.

Szerintem az interjun nem lesz gond ha megmondod hogy azert kell vizum mert iranban jartal es igy nem kaphatsz estat. Akkor lehet csak nehez a vizumot megszerezni ha estara jogosult vagy, megse az kell mert pl tobb idot maradnal mint 90 nap, ugyanis nem sok ember teheti meg hogy ennyi idore tavol legyen.

2019. aug. 5. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
És milyen a helyzet a határon mostanaban esta-val? Miket kerdeznek, visszaforditanak gyakran embereket?
2019. aug. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
en vizumot kertem, nem mertem kockaztatni az uj utlevellel
2019. aug. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, azt hittem az elmúlt 5 év számít csak, az meg lejárt már...

Még annyi, hogy akkor kell vízum, ha Kanadából mennék szárazföldön? Merthogy akkor elvileg nem kellene ESTA, meg vízum sem alapesetben. Mindenképp NYC-Boston-Montreal-Toronto vonalon mozgok majd két hét alatt, Kanadában meg Amerikában is vannak rokonok, akiket meglátogatnék, viszont a sorrend az mindegy, hogy melyik ország lesz először (open jaw jegyet fogok venni).

2019. aug. 6. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!