Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Az air france légitársaság...

Az air france légitársaság gépein milyen a kiszolgálás?

Figyelt kérdés
2010. júl. 16. 20:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Én eddig kétszer utaztam velük, Budapest- Párizs között.

A kiszolgálás semmi extra szerintem, ( én túristaosztályon voltam), de szerintem attól függ, hogy mikor utazol. Odafele este mentem, akkor rendes kaját kaptunk, ami volt egy kis baguette, egy meg valami saláta szerű de nekem nagyon nem ízlett volt benne sajt meg tarhonya meg zöldségek, és desszertnek pedig egy kis diós süti olyan muffin szerű volt,az nagyon finom volt :) Inni pedig hoznak csomó félét, és akkor választhatsz ( egyszerre kérhetsz többet is)

Visszafele pedig egy reggeli géppel jöttem azon lehetett választani hogy egy sósat vagy édeset, az édesre nem emlékszem, én a sósat kértem, az egy kis csomag ropi volt. de az édes is ilyen talán egy kis csokiszelet vagy hasonló. Inni ott választatsz persze.

De ha hosszabb útra mész akkor gondolom mást kapsz, és többet is:)

2010. júl. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!