Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Phoenixbol Clevelandbe szeretn...

Phoenixbol Clevelandbe szeretnek koltozni. Melyik legitarsasag utaztat a leg-olcsobban az allamok kozott? Es mennyiért is?

Figyelt kérdés
Igen sokat keresgeltem, de nem tudtam talalni semmit. Autoval meg hatalmas nagy tavolsag lenne.
2010. márc. 6. 17:37
1 2
 1/11 anonim válasza:
Ne a legitarsasagoknal keresd hanem koltozteto vallalatoknal.Mindenestol elkoltoztetnek{autoval egyutt}.Pontos arat nem tudok,attol fugg mennyi cuccod van.Kerjel ajanlatot legalabb 10-tol es kivalasztod amelyik a legolcsobb es legszimpatikusabb.
2010. márc. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
És ezt egy magyar oldalon kérdezed? Régóta ott élhetsz, hogy így elhülyültél.
2010. márc. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Na ezt nem bírom igazán. A szetereotípiákat. Lehet, hogy az amerikaiak hülyék és nem ismerik tökéletesen európa történelmét, de szerintem te se igazán tudnád elmondani, hogy melyik állam melyikkel határos, mik a fővárosaik, megyéik, nevezetességeik. Segítőkészebbek és őszíntébbek a magyaroknál. Biztonságosabb, boldogabb, szabadabb és jobb az élet idekint. És miután azon vihogsz, hogy az amcsi nő nem tudja, hogy magyarország létezik, sorold fel kérlek a Wyominggal határos államokat, nevezetességeiket, nagyobb városaikat, domborzati viszonyaikat életszínvonalat, életstílust az adott körzetből. Nem fog menni. Sorold az összes nagyobb amerikai írót, költőt, áruházláncot, és színészt. Könyörgök, ott nem azt tanítják az iskolákban, hogy hogyan boldogulj európában, hanem azt, hogy abban a hatalmas országban mindent megismerjenek az emberek amit kell. Off
2010. márc. 6. 20:46
 4/11 anonim ***** válasza:
Miért buktál így ki,hiszen aki azt kérdezte,hogy miért pont Magyarországról kérdezel ilyet,gondolom azért,mert feltételezte,hogy kint élsz,és kint könnyebben,jobban tudod,hogy milyen légitársaságok,költöztető cégek vannak..Nem Alaszka éghajlatára volt kíváncsi..Egyébként nem akarlak megbántani,de nekem is az jutott eszembe,hogy miért pont itt kérdezed,hisz Magyarországról egyedül csak a Malév repül az Államokba..De feltételezem,hogy ott kint több légi társaság van.És ezt neked kell tudnod,hisz te laksz kint...
2010. márc. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szevasz!

""Könyörgök, ott nem azt tanítják az iskolákban, hogy hogyan boldogulj európában, hanem azt, hogy abban a hatalmas országban mindent megismerjenek az emberek amit kell. ""

Európában meg azt tanítják, hogy milyen országok vannak, ki kivel szomszédos, és a nevezetességeket és a történelmet.

De ha gondolod javasolni fogom, vegyék fel a tanrendbe az amerikai légitársaságok ismeretét, az 5-ösért /mint legjobb jegyért/ a díjtáblázatot is tudni kéne.. Na?

2010. márc. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
2010. márc. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszönöm, a többi választ akár le is lehetne törölni
2010. márc. 7. 00:31
 8/11 anonim ***** válasza:
Hülye "műmagyar"
2010. márc. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ezt a nagy arcodat. de phoenixből clevelandbe már sokat keresgéltél, mégse találtál? hát, grat. végülis, nagy az az ország, elférsz benne te is. lol.
2010. márc. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
hulyegyerek, normalisan kerdeztem, senki sem kivancsi a hulyesegeidre
2010. márc. 11. 16:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!