Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Hogyan van esélyem kiköltözni...

Hogyan van esélyem kiköltözni úgy Amerikába, ha-?

Figyelt kérdés
úgy, ha teljesen egyedül mennék (nem házasság útján), a zöld kártyás lottót meg inkább hanyagolnám. Bármi jó tanács? Esetleg aki kiköltözött hasonló módon hogyan folyik ez az egész?

2020. márc. 24. 21:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a zöldkártya marad még, mert jön Biden, aki nem ilyen agresszív poltikát fog folytatni a bevándorlókkal szemben.
2020. dec. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Igaz nem mostani kérdés, de azért válaszolok.

Szoktam hasonló témában olvasgatni gyk-n, és kb minden kérdés alatt passzív ellenállást látok, csak olyan válaszokat szinte, hogy lehetetlen. Igaz, én nem élek kint, de ismerek magyarokat,akik kiköltöztek.

1.Opció: Kiment au pairként dolgozni fiatalon, szitterkedés után ott tanult tovább, munkát kapott és a férjét is ott ismerte meg,kint élnek azóta is.


2.Opció: kint tanult tovább és ott kapott munkát utána


3.opció: itthon tanult, de kapott kint munkát és kiköltözött

2022. jan. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!