Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Milyen végzettségeket fogadnak...

Milyen végzettségeket fogadnak el Amerikában?

Figyelt kérdés
Biológiával, kémiával kapcsolatos végzettségekre lennék kíváncsi. Ez az, ami érdekel engem, viszont pontosan nem tudom hogy mi lennék. Eddig az orvos, állatorvos, mikrobiológus jött szóba. A közeljövőben szeretnék kiköltözni Amerikába, egyelőre még nem tudom hova.
2020. ápr. 11. 13:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

"A közeljövőben szeretnék kiköltözni Amerikába, egyelőre még nem tudom hova."


Ne haragudj, de azt ugye tudod, hogy Amerika NEM az EURÓPAI UNIÓ!! Az nem egészsen úgy zajlik, hogy gondolok egyet és kiköltözöm.

Amúgy meg a legtöbb felsőfokú végzettséget nem fogadják el egy az egyben, honosíttatni kell.

2020. ápr. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem így működik, tisztában vagyok vele, de most nem is arról van szó. Egyébként nem is biztos, hogy itt végezném az egyetemet, ösztöndíjjal lenne esélyem kint tanulni.
2020. ápr. 11. 14:08
 3/14 anonim ***** válasza:
Honosítani kell a diplomát. Ha elfogadják még különböző vizsgákon kell átmenni.
2020. ápr. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat.
2020. ápr. 11. 14:41
 5/14 anonim ***** válasza:
Elárulod, h milyen ösztöndíj az, amit a teljes egyetemi tanulmányok alatti időre meg lehet kapni egy külföldinek az usa-ban?? Komolyan érdekelne!
2020. ápr. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Egy szóval se mondtam, hogy ez teljes időre szól.
2020. ápr. 11. 14:53
 7/14 anonim ***** válasza:

És akkor miért írtad h ösztöndíjjal akarsz kint tanulni??

Konkrétan milyennel??

2020. ápr. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
2020. ápr. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Neked tényleg valami bajod van. Azért, mert valaki feltett egy hasonló kérdést (bár egyébként ez a része engem nem érdekel, hogy kint lehet-e utána maradni, stb.) nem azt jelenti, hogy skizofrén lettem és a saját bátyámmá (vagy nővéremmé) váltam.
2020. ápr. 11. 15:05
 10/14 A kérdező kommentje:
Illetve ha már ennyire érdekel, akkor én már betöltöttem a 16. életévemet, hisz írhatok ki kérdést, a családom nem biztos hogy tudná finanszírozni (mint a másik kérdésnél), illetve jó is lenne az a matek országos 10., én ahhoz hülye vagyok. (ha olvasod ezt, másik kérdés feltevője, akkor grat a hugodnak, ügyes)
2020. ápr. 11. 15:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!