Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Miért vannak olyan sokan oda...

Miért vannak olyan sokan oda New Yorkért?

Figyelt kérdés
Nem mondhatnám, hogy olyan nagy szám. Fotókon jobban nézett ki, mint a valóságban. A Times Square-re is minek megy annyi túrista nyomorogni a tömegben? A Szabadság szoborhoz való átkeléshez több mint egy órát kellett sorbanállni. Szerintem nem éri meg New Yorkba utazni.

2020. júl. 29. 14:00
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Most semmikeppen nem eri meg. Minden erdekesebb hely be van zarva. Manhattan majdnem kihalt varos. A hires sarga taxik alig vannak az utakon. Nincsenek turistak, utcakon csak a helyi lakosok. Naponta valami balhe ugynevezett "tuntetok" es rendorok kozott. Rendorok vigyaznak hires St Paul's katedalisra, attol tartva hogy le fogjak tamadni. Tobb rendor vigyaz Columbus szoborra . Rengeteg a hajlektalan Tobb uzlet amit kifosztottak most be van deszkazva. Ugyanolyan sok uzlet tonkrement. Ezt mind ket nappal ezelott lattam es nagyon szomoru latvany volt. New Yorknak vege, nem hiszem hogy talpra tud allni.
2020. júl. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Hadd tegyem oda azt is sok nagyon sokan kiltoznek ki a varosbol. Ki akar ott elni ha ki se mer mozdulni az utcara. Es mi lesz a sok meregdraga lakassal amit felepitettek? KI akar majdott lakni?
2020. júl. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Mennyi pesszimista...
2020. júl. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként ez,hogy a fotóko jobban néz ki mint a valóságban a városok kb 90+ százalékáról elmondható :D

Nekem is csalódás volt sok ország vagy város


Nálam ami brutális pozitív csalódás volt az a vidéki Ausztria:minden rendezett,tiszta mint valami mesében

2020. júl. 30. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Pálpusztai Dezső ***** válasza:
100%
Szerintem meg megéri.A hangulata miatt,az építészete miatt,a történelme miatt,sokszínűsége miatt.Nekem bejött,minden pillanatát élveztem,de van akit nem érint meg.Divatutazóknak nem ajánlom,viszont aki fogékony a fent leírtakra,aki tudja is,hogy mit néz,és mellékutcákba is hajlandó lekanyarodni,azoknak határozottan igen.
2020. júl. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk a mellékutcákra kanyarodásnál azért mindenhol vigyázni kell


Tudom mire célzol de azért sehol se jó ilyen helyi Népliget meg Hős utca helyekre bemenni :D

2020. júl. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
76%
Szerintem is nagyon megéri. Én élveztem minden percét amit ott töltöttem.
2020. dec. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!