Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Utazott itt már valaki a...

Utazott itt már valaki a Cunard Line Queen Mary 2 nevű hajóján Amerikába? Milyen tapasztalaitok, úti élményeitek vannak?

Figyelt kérdés

Nemrég tudtam meg, hogy még járnak utasszállító hajók Southampton és New York között, mint régen a Titanic, úgyis gyűjtök már egy ideje egy amerikai útra, hogy megnézzem New Yorkot, Bostont stb. és gondoltam miért ne mehetnék hajóval, főleg hogy állítólag tök kényelmes, és utálok repülni.



Utazott itt valaki Amerikába a Queen Mary 2-n? Mi a véleményetek a hajós átkelésről?



2020. dec. 6. 22:15
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
23%
Mennyi pénzből akarod ezt megvalósitani?
2020. dec. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Azt olvastam egy irányba 800 font körül van a jegy, ha nem ablakos kabinba kéred, de volt aki pl. lecsapott egy eladó 400 fontosra.
2020. dec. 6. 22:41
 3/29 anonim ***** válasza:
22%

Gondolom, másfél évvel előre lefoglalva...


Ablaktalan kabin 10 napig??

2020. dec. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

A kabinba csak aludni járnék be. A jegyárban benne van mindennapi étkezés a hajó éttermei közül a nem-luxuskategóriásokban és mindenféle programok, tanfolyamok.


Csak az alkoholos italokért kell külön fizetni, meg a luxusétteremért.

2020. dec. 6. 23:02
 5/29 anonim ***** válasza:
78%
A legalacsonyabb árú jeggyel aligha "tök kényelmes", de ha egyszer az a vágyad, hogy egy hatalmas óceánjáróval szeld át az óceánt, miért is ne?
2020. dec. 7. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
0%
Már megint itt vagy? Még mindig rettegsz a vasmadártól?
2020. dec. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
0%
Most már nem Murmanszknál akar átmenni a határon? :))))
2020. dec. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
0%
Legutóbb még milliárdosok voltak, és az egész családjuk rettegett a repüléstől:D
2020. dec. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
0%
8: azt nem is láttam! :-DDD De hát ha milliárdos, miért vesz ki vak kabint? :-D
2020. dec. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
0%
Jó nem mondta ki szó szerint, hogy milliárdosok, csak hogy senki ne aggódjon, annyi pénzük van, hogy a költségek és az idő sem számít.
2020. dec. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!