Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Utazott itt már valaki a...

Utazott itt már valaki a Cunard Line Queen Mary 2 nevű hajóján Amerikába? Milyen tapasztalaitok, úti élményeitek vannak?

Figyelt kérdés

Nemrég tudtam meg, hogy még járnak utasszállító hajók Southampton és New York között, mint régen a Titanic, úgyis gyűjtök már egy ideje egy amerikai útra, hogy megnézzem New Yorkot, Bostont stb. és gondoltam miért ne mehetnék hajóval, főleg hogy állítólag tök kényelmes, és utálok repülni.



Utazott itt valaki Amerikába a Queen Mary 2-n? Mi a véleményetek a hajós átkelésről?



2020. dec. 6. 22:15
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Rákerestem arra, hogy miről beszéltek, nem az a kérdező vagyok.
2020. dec. 7. 13:02
 12/29 A kérdező kommentje:
Én nem félek a repüléstől, hanem azt utálom benne, hogy össze vagy zárva egy csomó emberrel egy kis helyre mint a heringek.
2020. dec. 7. 13:03
 13/29 anonim ***** válasza:
65%

Aha. 8-9 órányi összezsúfoltságot utálod - helyette 8-9 napot töltesz el egy ablaktalan konzervdobozban, egy hajó pincéjében...


Érdekes. :)))

2020. dec. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Mondtam, hogy nem dekkolnék egész nap a kabinban.
2020. dec. 7. 13:08
 15/29 anonim ***** válasza:
0%
Hanem néznéd az ugyanolyan vizet. Iszonyat izgalmas lehet.
2020. dec. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

Van diszkó, úszómedence, főzőtanfolyam, barkácstanfolyam, politikai, vallási, kulturális előadások, valóban csak a kabinban lehet ülni meg a vizet nézni...


Egyébként a víznézéssel mi a baj? Majd egy teliholdas éjszakán a hajón fogom nézni a tengert, egyik kezemben egy pohár pezsgő, másikban egy szivar, és rád gondolok miközben egy kényelmetlen székbe szíjazva ülsz 4 másik ember mellett, miközben semmit sem hallasz a süvítő motortól, dohányozni tilos, előre csomagolt szendvicset eszel, és utaskísérőtől vásárolt "kőműves actimelt" iszol :D

2020. dec. 7. 13:15
 17/29 anonim ***** válasza:
50%

Hát hajóútra tuti nem mennék pont az Atlantira....


Ha már hajózás, akkor valami izgalmas cruise, Karibi, vagy akár Földközi-tenger, stb. stb. Ahol van látnivaló is útközben.

2020. dec. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
0%

"Majd egy teliholdas éjszakán a hajón fogom nézni a tengert, egyik kezemben egy pohár pezsgő, másikban egy szivar, és rád gondolok miközben egy kényelmetlen székbe szíjazva ülsz 4 másik ember mellett,"


Hát nem lettem irigy:D veled ellentétben nem vagyok autista, hogy 9-10 órát ne bírjak így ki:D Ja és abban a két hétben amíg te a szupi főző tanfolyamokon ülsz, élvezem Amerikát:D

2020. dec. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Ha Google kereson angol kulcsszavak alapjan informalodni nem tudsz, siman elhiszem, hogy a hajon meg tudod ertetni magad, mikozben a legszarabb kabin aranak a tobbszoroset koltod el.
2020. dec. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
#19 Folyékonyan beszélek angolul, csak olyan magyarok véleményére voltam kíváncsi akik utaztak már ezzel a hajóval, hogy milyen élményeik, tapasztalataik vannak.
2020. dec. 7. 14:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!