Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Utazott itt már valaki a...

Utazott itt már valaki a Cunard Line Queen Mary 2 nevű hajóján Amerikába? Milyen tapasztalaitok, úti élményeitek vannak?

Figyelt kérdés

Nemrég tudtam meg, hogy még járnak utasszállító hajók Southampton és New York között, mint régen a Titanic, úgyis gyűjtök már egy ideje egy amerikai útra, hogy megnézzem New Yorkot, Bostont stb. és gondoltam miért ne mehetnék hajóval, főleg hogy állítólag tök kényelmes, és utálok repülni.



Utazott itt valaki Amerikába a Queen Mary 2-n? Mi a véleményetek a hajós átkelésről?



2020. dec. 6. 22:15
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Én nagyon remélem, hogy elmész, és az ismerőseid között is reklámozni fogod, hogy milyen jó, hogy átszokjanak hajóra (majd később az ő ismerőseik is stb stb) ezáltal olcsóbbak legyenek a repjegyek:D
2020. dec. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

Remélem is, hogy egyre többen átszoknak és akkor egyre több ilyen hajójárat lesz, nem csak az USÁ-ba, hanem Kanadába vagy Buenos Aires-be is.


Az volt az igazi, amikor az 50-es évek előtt amikor még nem voltak sugárhajtású repülők, mindenki ilyen óceánjárókkal közlekedett a kontinensek között, nem összezsúfolva egy aluminiumcsőbe ;)

2020. dec. 7. 15:03
 23/29 anonim ***** válasza:
55%

"Remélem is, hogy egyre többen átszoknak és akkor egyre több ilyen hajójárat lesz, nem csak az USÁ-ba, hanem Kanadába vagy Buenos Aires-be is.


Az volt az igazi, amikor az 50-es évek előtt amikor még nem voltak sugárhajtású repülők, mindenki ilyen óceánjárókkal közlekedett a kontinensek között, nem összezsúfolva egy aluminiumcsőbe ;)"


Én is remélem, hogy a normális emberek még olcsóbban utazhatnak, úgy hogy a magadfajta hülyék, sem idegesítenek:D

Az volt az igazi szerintem még, amikor lovaskocsival közlekedtek az emberek a szabadlevegőn, és nem voltak bezárva abba a négykerekű alumínium dobozba.

2020. dec. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
54%
23: 😂😂😂😂😂😂😂
2020. dec. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
84%

Bántjátok itt szegény kérdezőt.

Az ő dolga, hogy csak álmodozik, vagy valósak az utazási szándékai.


Párszor utaztam ekkora hajókon, csak rövidebb távokra.

Két dolog volt azonos az összes hajón:

- Minden úgy volt kitalálva, hogy minél többet költsön mindenki.

- KÖTELEZŐ borravaló van! Ezt a teles személyzet elvárja tőled az egész hajón!

Vagyis ahogyan már írták előttem, az olcsó kabin árát lehet, hogy megduplázod a végére.

2020. dec. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
25-ö, szerintem teljesen megéri, hogy szivarral a szájában nézhesse a zavaros, sötét vizet.
2020. dec. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

25.-ös vagyok.

A szivart majd lenyeli, ha jön egy nagyobb hullám.

Ráadásul viharban mindenkit beterelnek a kabinjába.

Ilyenkor nem nyerő nyerő egy ablaktalanban semmit sem látni, csak dűlöngélni...

2020. dec. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

* Egyszer voltam ilyen kabinban egyetlen éjszakára.

Megőrültem volna, ha több napot ott kellett volna töltenem, de szerencsére ez csak egy átkelő hajó volt a Bahamákra.

2020. dec. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Volt nekem is ilyen utam. A falak mintha papírból lennének, wc zuhanyzó közös, és majdnem olyan zsufi mint egy repülő.
2020. dec. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!