Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Megkaphatom a 2 vízum közül...

Megkaphatom a 2 vízum közül az egyiket?

Figyelt kérdés

Utána olvastam a vízumoknak, hogy ki kaphat vízumot.

Én egy Festő művész szakmával és egy dajka szakmával rendelkezem.

Szeretnék újítani és változtatni, ezért mint sokan mások szeretném én is megpróbálni a külföldi lehetőségeket. Viszont nem tudom milyen végzettséggel mehetnék-e ki? Amik jelenleg nekem már megvannak, beletartoznak a felsorolt kategóriákba? Jiu Jitsu sportot is végzek, két megyei versenyen sikerült ezüst helyezést elérnem, mi az a szint amire a sportolási eredményeimre vizumot kaphatok? ha esetleg nem akkor milyen képzettséget kell elrénem ahoz hogy kijtuhassak?


Google a barátom keresési találata:

*Az O vízumot olyan személyek kaphatják, akik kiemelkedő képességekkel rendelkeznek a tudományok, művészetek, az oktatás, az üzleti élet vagy a sport területén, vagy kiemelkedő eredményeket értek el a filmgyártás és televíziós műsorkészítés terén, illetve ilyen vízumot kaphatnak a fenti személyek nélkülözhetetlen támogató személyzetének tagjai.*


*P (művészek, előadóművészek)

P vízumot kaphatnak bizonyos sportolók, előadóművészek és ezek nélkülözhetetlen támogató személyzetének tagjai, akik előadó-művészeti céllal érkeznek az Egyesült Államokba.*


2021. febr. 14. 18:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
96%
Lilaködös álmaid vannak, ereszkedj le a realitások talajára!
2021. febr. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
94%
Próbáld ízlelgetni a "kiemelkedő" jelzőt a leírásban. Rád tuti nem vonatkozik.
2021. febr. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
51%
Esélytelen vagy.
2021. febr. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Sport: minimum olimpiai helyezés

Művészet: pl meghívást kapsz a NY-i Metropolitan operába vendégszereplésre

Tudomány: vendégprofesszori állást kínál neked az MIT, vagy a Harward, v más egyetem


Na ilyen típusú indokkal lehet az wltalad hivatkozott vízumot megkapni.

2021. febr. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
56%
Reménytelen, nehari de a nagybetűs életben ez vajmi kevés. Gimis ábrándozásnak, annak tökéletes.
2021. febr. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

4-es válaszolónak aki kulturáltan és hasznosan meg válaszolta a kérdésemet koszonom szépen így már van előttem kép, hogy ezek alatt amiket a vízumhoz írtak mit kell elképzelni koszonom!!


Viszont továbbra is kérdés hogy mik azok a szakmák, végzettségek amikkel esély van a vízumra? Mik jelenleg odakint egyáltalán a hiányszakmák? Mert azt viszont sehol nem találtam...

2021. febr. 14. 21:47
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Ketkezi szakmára ne is gondolj... arra ott vannak mexikóiak milliói...


Magasan képzett kutató, orvos, informatikus, ilyesmik..

2021. febr. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

7

Azt is tegyük hozzá hogy a magyar diplomát nem ismerik el kint ami még egyorvos helyzetét is megnehezíti.

2021. febr. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
61%

Ez túlzás h nem ismerik el! A bátyám minden évben tart kurzust kint fizikusként, vendégelőadóként.

A barátnőmék pedig a férje révén egy kutatási projekt kapcsán vannak kint három évig egy neves kutatóintézetben..

2021. febr. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Na vártam mikor ér ide az első mesemondó.
2021. febr. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!