Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Uniós állampolgárként mennyire...

Uniós állampolgárként mennyire hülye ötlet az USA-ba költözni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy rengeteg pénz, energia, stressz, távolság és bizonytalanság. Európán belül szinte ugyanolyan jogokkal játszi könnyedséggel be lehet lépni és települni, engem viszont mégis Amerika vonz. Ti hogy vélekedtek?

2020. dec. 17. 00:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
77%

Hogyan akarsz zöldkártyát kapni?

Minden vagy jobb, mint egy amerikai?

Mennyire megy az angol?

Mennyire tudod elfogadni, hogy mindig másodrangú bevándorló leszel?

Mennyire zavarna, hogy nincs szociális háló, nagyon drága az egészségügyi ellátás, lehet, hogy akár évekig nem tudsz a szüleiddel találkozni, nagyon kevés az éves szabadság, stb.?

2020. dec. 17. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 D. Brasco ***** válasza:
72%

Szerintem a legnagyobb baromság lenne eu allampolgarként oda költöznöd......azokrol a dolgokrol meg mar ne is beszeljunk amit az első írt,foleg a zöldkartyáról.

Nem osztják azt bárkinek......a nélkül meg meg is bukott a történet.....

2020. dec. 17. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
51%
Ez nem egy ötlet, hanem egy valósággal semmiféle kapcsolatban nem álló vágyálom. És mint ilyet, nincs értelme véleményezni.
2020. dec. 17. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
10%

Szerintem nem hülye ötlet. Én sokkal jobbnak tartom azt a berendezkedését egészségügy meg ilyenek tekintetében.

A legmenőbb a fegyverek, mit még nem adnék egy olyan menő fegyverért amit ott simán beszerezhetsz.



Csak sajnos a lehetetlennel határos mostanában kiköltözni.

2020. dec. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
79%
Ötletnek jó - a másik kérdés a megvalósíthatósága. Lsd. tk. 1. komment.
2020. dec. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
56%

Illegalisan tudnal csak kikoltozni de akkor nagyon sokat kell dolgoznod, hetvegen is es majd evek utan jonnel ra hogy nem lesz nyugdijad mert semmit nem adoztal.

Zoldkartya lottot probald meg. Van itt egy ismerosom akit elsore kihuztak, de olyan is van akit 10 ev utan.

Kell hogy legyen penzed akkor is mert nagyon sokba kerul a kikoltozes.


Gondolom teged is mint a legtobb magyart LA vonz meg NYC. Ezek a legdragabb helyek. Ketkezi munkabol egy szobat esetleg tudnal berelni.

2020. dec. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
2020. dec. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
61%
Szerinted ha még Vajna Timit is szívatja a bevándorlási hivatal, akkor majd pont neked adják meg, csak úgy, a semmire?
2020. dec. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Nem tudom honnan veszitek, hogy a semmire akarok kiköltözni.

Nyilvánvalóan nem fogok beszámolni a helyzetemről, de annyit azért elárulok, hogy állásajánlatom van kint a munkáltatóm által. Habár ugye nem erre irányult a kérdés.

Angliában már dolgoztam, ott sajnos tapasztaltam a “lenézést” a multikulturális London kívül, pedig közgazdász vagyok, keményen dolgoztam, nem vártam a sült galambot. LA és NYC nem vonz egyáltalán, a munkám sem ott lenne.

A hetes kérdés nem az én tollamból származik, habár azzal sem lenne gond, ha én írtam volna. Vagy de?

2020. dec. 17. 13:14
 10/20 anonim ***** válasza:
47%
elég hülye ötlet. szeretnél anyagliag belerokkanni egy foghúzásba? 2 hét per év szabadság? klórozott csirkehús? amúgy házassággal is elég macerás, rengeteg utánajárás, interjúztatás, utána éveken keresztül ellenőrzik, tényleg őszinte-e a házasság. és ha mindenen túljutsz, élhetsz egy szar helyen. megéri? szerintem nem
2020. dec. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!