Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Az USA-ba való beutazáskor...

Az USA-ba való beutazáskor mekkora probléma, ha előtte járt az illető pl. Iránban?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy akik 2011. március 1. után Irakba, Szíriába, Iránba, Szudánba, Líbiába, Szomáliába, vagy Jemenbe utaztak, elveszítik az ESTÁ-ra a jogosultságukat, és ha az USA-ba akarnak utazni, akkor vízum kell nekik. Van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata?

Miután pl. Iránba utazott mint turista, utána beengedték az USA-ba?



2020. dec. 26. 19:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Van. Vizum kellett de a kutyat nem erdekelte sem a budapesti kovetsegen sem NY-ban sem Miami-ban sem Houstonban. Iranban voltam.
2020. dec. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kerdezo, feltettel egy kerdest,megkaptad az altalad igenyelt ember valaszat, onkent szivessegbol, ingyen, pontosan a kerdesedre valaszolt, miert pontoztad le? Mit tartanal 100% hasznosnak?
2020. dec. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ!

Kedves válaszoló, én zöld pacsit nyomtam a válaszodra, nem én pontoztalak le. Valószínű, valamelyik unatkozó troll volt.

2020. dec. 26. 20:13
 4/13 anonim ***** válasza:
78%
Azért elég jelentős probléma.
2020. dec. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen az ESTA-t valszeg nem adjak meg, ha 2011 ota voltal bizonyos orszagokba. De csak azert, mert azzal ugye ki be utagatsz barmikor az USA-ba 2 evig(nem tobb,mint 89 napra utazasonkent). Ezzel szemben egy turista vizumnal, akar bizonyitanod kell , hogy van X oszzeg a bankszamladon, hogy eltartsd magad es semmikeppen se maradj ott feketen dolgozno stb.
2020. dec. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Kedves 4-es válaszoló, megtennéd, hogy kicsit bővebben kifejted a válaszod? Milyen tapasztalataid vannak a témával kapcsolatban?
2020. dec. 26. 20:16
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az 5-ös válaszát is.
2020. dec. 26. 20:17
 8/13 anonim ***** válasza:

#5 leirta helyettem. Nem kapsz ESTA-t. Az meg ugye jobb. De ettől függetlenül nem jelent teljes tilalmat csak hosszabb es bonyolultabb a procedúra.

#4. Voltam.

2020. dec. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Igen, azt olvastam a konzuli szolgálat oldalán, hogy az ESTÁ-t nem adják meg ebben az esetben.
2020. dec. 26. 20:20
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Mitol jobb az Esta? A vizum 10 evig jo es sokkal angyobb az esel,ed hogy vizummal beengednek mint Estaval. Annyi a hatranya hogy sokkal tobbe kerul es el kell menni a budapesti kovetsegre interjura.
2020. dec. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!