Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Van-e olyan USA-n kívüli...

Van-e olyan USA-n kívüli ország, ahonnan / amely állampolgárai könnyebben érkezhetnek az USA-ba mint a többiek?

Figyelt kérdés

Az, hogy Latin-Amerika felől nem könnyen engedik be az ember Usamerikába, ennyi senkinek se új. De mondjuk a Bahamák, vagy a többi kicsi szigetország, amelyek szintén a Karib-tengeren vannak, és közülük nem egyben a spanyoltól eltérő is a hivatalos nyelv (pont a legdélebbiben, Trinidad&Tobago-ban, ami csak köpésre van Venezuelától, ott éppenséggel angol), azok a kisállamok marhára nem olyanok mint Mexikó (legalábbis nyelvben tuti), és a Bahamáktól szó szerint ott van mellette Miami.

A lényeg, hogy van-e olyan külföldi állampolgár, akit az USA könnyebben enged be mint mást? Vagy nincs? (tudom, hogy én magyar vagyok, ami az USA-ban egyenlő a bárki kategóriával, de nekünk meg itt van az EU, és pl. Ausztriába vagy akármelyik tagállamba valóban könnyebben lépek be én mint egy Nem_EU-s állampolgár, vajon az USA tesz-e bárkivel ehhez hasonló módon, vagy ők aztán senkivel



2021. ápr. 19. 19:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
95%

9-eshez:


Buffaloban bérelt autóval menetem át. Lehet, hogy visszafelé azért nem ellenőríztek, mert látták a rendszámot.

2021. ápr. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
#8 és mi az a Global Entry? Az az amerikaiaknak van? És nekik az hova jó, ahova könnyebb ezzel érezni mint sima útlevéllel, és mennyivel könnyebb? (És miért érzem úgy, hogy a kétszavas név első szava nem véletlenül Global?)
2021. máj. 19. 12:30
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Hagyományos angolszász országok.

Kanada, Nagy-Britannia, Ausztrália,Új-Zéland, és a hozzá tartozó szigetvilág lakói.

2021. máj. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!