Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Most 13 éves vagyok és minden...

Most 13 éves vagyok és minden álmom hogy kimehessek torontóba Mennyi pénzt kéne összegyüjtenem ehhez? (repülővel mennék 2 hétre) ha lehet olyan irjon aki volt már kint .

Figyelt kérdés
2010. aug. 24. 14:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

szerintem várhatnál még ezzel egy kicsit, úgyis elfelejted az évek során, meg még fiatal is vagy.de végülis ez a te dolgod : )

eggyik ismerősömnek 200Evolt a jegy asszem odavissza.

2010. aug. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
és igen odavissza jegy kell különben visszafordítanak a reptéren ;)
2010. aug. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Félmillió forint és még öt év.
2010. aug. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hát azért az 5 év szerintem nagyon nagy túlzás mivel már 3 éve nagyon kiszeretnék menni anyukám barátnőéhez mennék és nem lakni
2010. aug. 24. 16:32
 5/13 anonim ***** válasza:

Úgy már más,ha valakihez mész:D

Nos..repülőjegy fél millió+10.000-15.000 Ft zsebpénz(de mivel etetnek,nem kell,hogy elérje a 15.000 Ft-ot)

Amúgy nekem is ez a vágyam 2 éve:D

15/L

Nekem is van ott rokon,de nekünk meg nincs jegyre annyink:S:S

2010. aug. 27. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

utolsó:


15e HUF az = majdnem 70$... az semmire nem elég..


kérdező: 200-300$-t nyugodtan vigyél el mert gondolom vásárolgatnál ezt-azt.

2010. aug. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mennyire aktuális még a kérdésed, de én nyáron voltam egy hónapig Torontóban, és a fél milliót túlzásnak tartom. Nekem a repülőjegy 140-150ezer Ft között volt. Ha ismerősnél laknál (nem fizetős helyen), aki még enni is ad, akkor költőpénznek sem kell sokat vinned. Azért biztonságból szerintem vigyél min. 100ezret (már a bevándorlási hivatalosok miatt is). Szóval kb. 250ezerből meg lehet úszni! Sok sikert! Klassz hely!
2010. okt. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Torontoban van egy magyar utazási iroda, a neve Colombus teával. Ha megkérnéd az ismerősöd, h nézzen utána, tudna neked foglalni jegyet sokkal olcsóbban, nekem is ott foglalták...(ezek általában utolsó pillanatban lemondott jegyek azért ilyen olcsók)
2010. nov. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Travel és nem teával bocsi
2010. nov. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem kell oda 500 ft-os repulojegy..ez hulyeseg az enyem 250.00 volt.

Zsebpenz? Hat gondolom ha rokonodekhoz mesz nem kell rentet fizetned meg kajat venned meg a utilitit fizetned. Szal amit csak igy elversz baromsagokra nem tom...Mert nem tudom az anyagi szuksegleteidet. Meg hogy meddig szeretnel ott tartozkodni!!! Miket szeretnel venni???


De minek akarsz ide kijonni???? Canada Dogunalom jovore en is megyek haza ha minden jol alakul...inkabb leszek csoro de en itt nem elek. Habar ha csak visitorkent akarsz kijonni egy par honapra az is mas...merrt turistakent fogod latni canadat..De ha itt kene suliba meg dolgozni jarnod meg hazad berelned ugyanis itt atlag ember nem vesz hazat. Hat ugy Borton.

2011. febr. 8. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!