Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Van közületek szintén, aki...

Van közületek szintén, aki utazna Amerikába, de nem fogadjak el még az ESTA-t? Szerintetek már lehet a napokban számítani arra, hogy elfogadják nem?

Figyelt kérdés

Pontosítanék, az ESTA-t elfogadhatják ugye két évig érvényes, de attól még nem lehet lezárás idejében egyáltalán beutazni.

Csak Horvátországból..

(Mind a két Pfizer oltásom meg van)

Lehet, hogy hülye kérdés, bízom benne, hogy csak olyanok válaszolnak, akik érdeketek, de csak feloldják minél hamarabb mostmár a korlátolt bejárást az USA-ba nem? Én egy pár héten belülre bízok, hogy vehessem a repjegyet..



2021. máj. 30. 09:19
 1/10 D. Brasco ***** válasza:
32%
Erre max Biden rudja a valaszt ..kerdezd meg őt.
2021. máj. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi, tudod az email-címét?
2021. máj. 31. 09:27
 3/10 anonim ***** válasza:
biden@potus.gov.com :)
2021. jún. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi, írok is, a kettőspont + zárójelet nem fogadja el space-val közötte, úgy hogy space nélkül írtam, de így is elküldte
2021. jún. 1. 12:28
 5/10 anonim ***** válasza:
Majd írj, mit válaszolt!
2021. jún. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Mi tegnap igényeltük az ESTA-t, és kb 20 perc után meg is kaptuk. Július közepére van foglalásunk, nagyon imádkozunk, hogy mehessünk.
2021. jún. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Na most várjtok. Lehet utazni az USA-ba Európából? Én nyárimunkára mennék, amihez J1-es vízum szükségeltetik. Jelenleg még csak infónk sincs arról, hogy idén nyáron lehet-e menni. Ha munkaügyben nem lehet menni, akkor ESTA-val hogy az istenbe lehet? Én 2 hét múlva kapom a második Pfizert. Utána ha lehet, én mennék is kifelé.
2021. jún. 2. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Egyenlőre csak Horvátországból és azt hiszem Törökből lehet menni, igazolt 14 napos ott töltött karantén után. Többi ország előtt még zárva vannak a kapuk, de szerintem hetek kérdése és feloldják, ugyan is egyre jobb a helyzet az USA-ban is meg (nagyjából) mindenhol.
2021. jún. 2. 09:23
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez igaz, viszont errol sajnos meg semmi hatarozat nincs.(Kivancsi vagyok egyaltalan napirenden van-e az europai nyitas.)
2021. jún. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Eltelt azota 3 het. Semmi vtozas. Lehet ezt elengednem erre az evre.
2021. jún. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!