Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Mérnökként dolgozom Mo-n,...

Mérnökként dolgozom Mo-n, mennyi esélyem van ott dolgozni? Vannak diplomáim, tudok angolul, kell nekik ilyen munkavállaló vagy az ilyen típusú "jobb" munkákakra inkább amerikaiakat vesznek fel?

Figyelt kérdés

Úgy tudom van egy olyan kikötés, hogy csak akkor lehet külföldi, ha amerikaival nem tudják betöltetni az adott munkakört? Ez igaz?


Köszi.


2021. jún. 20. 08:18
 1/9 anonim ***** válasza:
77%

Elég szomorú, hogy (állítólagos) mérnökként nem vagy képes a kérdésedet értelmesen megfogalmazni.

Az ugyanis nem derül ki, hogy HOL akarsz dolgozni.

2021. jún. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Észak-Amerikára vonatkozóan tettem fel a kérdést, látható a kérdés feletti sávban, így értelemszerűen ott szeretnék dolgozni, azt hittem ez elég egyértelmű....
2021. jún. 20. 10:33
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Egyaltalan nem egyertelmu. Eszak-Amerika tobb orszagbol all, azok kozul USA, Kanada es Mexiko a legnagyobb. De vannak kisebb helyek is, osszesen tobb mint 20. Tehat HOL akarsz dolgozni?
2021. jún. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Bocsánat, kötekedni miért jó ilyen stílusban? Ettől jobban érzed magad? Nem lett volna egyszerűbb azt kérdezni hol szeretnèl normàlisan.


Kanada és Usa érdekel.

2021. jún. 20. 12:37
 5/9 A kérdező kommentje:
Ha esetleg a napi stresszt vezetted le, akkor annak örülök :).
2021. jún. 20. 12:44
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell rogton megsertodni!

USArol annyit mondhatok, hogy nagyon nehez. Tulajdonkeppen jobban jar Mexiko felol erkezo illegalis bevandorlo mint egy szakkepzett

europai ember. Kell egy ceg ahol felvesznek. Ok inditjak a vizum folyamatat. Kanadarol inkabb az meseljen aki ott el, de ugy tudom ott jobban megy a bevandorlas. Ott nagyobb az eselyed.

2021. jún. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen igaz hogy eloszor itteni embert kell keresni de ez semmit nem jelent. Nalunk legalabb 20 embert hoztak ki tobnyire Mo-rol. Annyi a kovetelmeny hogy be kell a cegnek mutatni az allam fele hogy legalabb ket helyen hirdette az allast. Ha jelentkeznek is ra csak azt mondjak hogy mar nem esedekes es azt hoznak ide akit ok akarnak.
2021. jún. 22. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az elozo Kanadara vonatkozik.
2021. jún. 22. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kanadaban tart karokkal varnanak. Jelentkezz az Express entry-re, harom honap mulva mar itt leszel. Legalisan, papirokkal.

[link]

2021. jún. 27. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!