Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Erdemes szerintetek meg egy...

Erdemes szerintetek meg egy evet varnom, hogy kimehessek a Camp Leader-szel Amerikaba?

Figyelt kérdés

26 eves vagyok, es ez a masodik nyár, amit a jarvanyhelyzet miatt lemondtak. Pontosabban az europaiaknak, mexikoiak, afrikaiak mehettek dolgozni. A probléma csak az, hogy mar befejeztem a tanulmanyaimat, tabor hianyaban egy full time munkat keresnek, es ha bevalik, nem hiszem hogy jovore lesz lehetlsegem megint kimenni. Viszont ez egy olyan elmeny volt szamomra, amit mindenkeplen szrretnek meg 1x utoljara atelni. Sajnos viszont a jelenkegi hekyzetben abszolut nem lehet ezzel tervezni, es ha jovore lesz egy jobb munkam, nem biztos, hogy otthagynam a taborert. Viszont bizhatunk benne, hogy 1 ev mulva ma visszaall a vilag a normalitasba, az egesz világon magas lesz az atoltottsag, es sokk szabadabban elhetunk.


Mit gondoltok errol? Illetve mit tanacsolnatok az en helyemben?



2021. jún. 22. 12:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Konkrét választ nem tudok adni, viszont néhány kérdést fel tudok tenni, ami talán elgondolkodtató lehet és könnyebben tudsz dönteni.

Mi van, ha nem találsz munkát?

Mi van, ha jövőre sem lesz lehetőség Camp Leaders-szel utazni?

Megér egy évet bizonytalanul eltölteni?

Mennyi mindent vagy hajlandó beáldozni a táborért?

Más módon később lesz lehetőséged kijutni az USA-ba?

Mi van, ha egy év múlva a 107. hullámban ülünk zárt határokkal?

2021. jún. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, ezek valóban hasznos kérdések. "Mennyi mindent vagy hajlandó beáldozni a táborért?" 3 állásajánlatot is beáldoztam emiatt, amiből az egyik lehet nem is lett volna olyan rossz. De most már ahogy mondani szokták, veszett fejsze nyele.
2021. jún. 22. 13:39
 3/7 anonim ***** válasza:
9%
Sosem tudhatod, lehet pont ezek az apróságok vezetnek el téged oda, ahol a helyed lesz. :)
2021. jún. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

És miből élsz?

A megtakarított pénz egyszer elfogy és bármi közbe is jöhet, ami ezt meggyorsítja. Mi van, ha beüt valami nagyobb kiadás?

Vagy lehet, eltartanak a szüleid, de náluk is beüthet bármi. Ráadásul nem azért, de ha nem orvos, ügyvéd, mérnök, ilyesmi vagy, akkor nem is mutat túl jól az önéletrajzodban, hogy 27-28 éves korodig nem dolgoztál semmit (szinte).

Én a helyedben elmennék dolgozni, aztán ha lesz tábor, felmondasz. Aztán persze ha vége, kezdhetsz megint munkát keresni, de valamit valamiért. Ez még mindig szimpatikusabb, a jövőre nézve praktikusabb (munkatapasztalatot szerzel) megoldás, mint otthon ténferegni és várni a csodára.

2021. jún. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Természetesen én sem arra gondoltam, hogy nem dolgozom egy évig, hanem hogy nyárra elmennék táborba, ha lehet. Egyébként közgazdász vagyok.
2021. jún. 24. 18:35
 6/7 anonim ***** válasza:
10%
A kiutazas idopontjaban ervenyes munkaszerzodesednek kell lenni, ezt tudod, ugye?
2021. jún. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja, de azt be lehet kamuzni. Nekem annyit mondott a CL, hogy a szülők írják alá, hogy a cégükben dolgozom, ennyim
2021. aug. 27. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!