Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » New York tényleg olyan, mint...

New York tényleg olyan, mint a filmekben? Olyan nyüzsgő, ott mindig történik valami és az emberek kedvesek? Nagyon nagy álmom eljutni😊

Figyelt kérdés

2021. júl. 31. 18:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%
Nem kedvesek :D az kamu de tenyleg nagy nyuzsges van
2021. júl. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
68%
Hany eves vagy, 8?
2021. júl. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
67%

50 dolog amit sose tudnál meg amcsi filmek nelkül.... 😂😂😂😂😂


Kerdező, a supermant is elhitted? 😎

2021. júl. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%

"Olyan nyüzsgő, ott mindig történik valami"


Ez minden nagyvárosra igaz.


"és az emberek kedvesek"


Te milyen filmeket nézel? Az ellenkezőjéről híresek, okkal. De nem bunkóság a cél, csak mindenkinek van valahol dolga és egy tökörésző turistára csak azoknak lesz türelmük, akiknek ez a munkájuk része (és számítanak a 20%-os borravalódra).

2021. júl. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
93%
Én nem jártam még NYC-ben, egy nagyon jó barátnőm viszont igen, és ő el volt ájulva attól, hogy milyen kedves volt ott mindenki. Azt mesélte, hogy pl a metrón rendszeresen arrébb ültek az emberek maguktól, kérés nélkül, csak azért, hogy ők a párjával egymás mellé tudjanak leülni.
2021. júl. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
75%
A magyaroknál biztos kedvesebbek. Egy rokonom már sok helyen élt korábban, végül New Yorkban telepedett le, neki ott tetszik a legjobban. Mindig van valami programlehetőség, koncertek, előadások stb, mármint nyilván nagynevű előadókkal. Más rokonaimnak pedig Ausztrália a szerelem, magas életszínvonal, kedves emberek, gyönyörű tengerpartok.
2021. aug. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Pálpusztai Dezső ***** válasza:
91%
Velem tök kedvesek voltak,ha látták,hogy bénázok,egyből kérdezték mit segíthetnek.Vannak furcsa figurák,de nyilván azokat meg kerülni kell.Úgy ahogy itt nálunk is.
2021. aug. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Pálpusztai Dezső ***** válasza:
91%
Ja,és nyüzsi az tényleg van,eszméletlen sok ember.De a metrón bármelyik napszakban le tudtam ülni,olyan sűrűn jár meg olyan hosszúak a szerelvények.Ami még felüdülés az itthoni nihillel szemben,hogy ott minden működik,minden meg van szervezve,semmi cicoma,minden célirányos.Közel sincsenek akkora dugók mint nálunk,viszont mindenki dudál,azt nem tudom miért.Az egész városnak van egyfajta illata,miután egy folyamatos komplett szabadtéri piknik folyik.
2021. aug. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
37%

En mar 30 eve elek New Yorkban. Ez egy dzsungel. Ha itteni embereket kedvesnek tartod, ra se merek gondolni milyenek mostanaban budapesti emberek.


Minden mukodik? Milyen filmet neztel? Inkabb minden romlik.

Aki tud, menekul a varosbol. Feketek egyre agresszivabbak.

Es milyen az a bizonyos illat? Inkabb buz.

2021. aug. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Pálpusztai Dezső ***** válasza:
30%

9/9

Borzasztó életed lehet!Már harminc éve szívsz New Yorkban,és elviseled azt a sok szart!Minden tiszteletem és együttérzek.Kitartás! :-)

2021. aug. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!