Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » FLEX cserediák program?

FLEX cserediák program?

Figyelt kérdés

Néhány hete hallottam róla először, nagyon szimpatikusnak tűnik. Nagyon kemény válogatás van előtte, de aki bekerül, az meg is érdemli, hogy ingyen utazhasson:)

Tehát a kérdésem, hogy van e itt olyan, aki gondolkozik rajta, hogy idén jelentkezzen (a 2022/2023-as tanévre). Illetve, hogy van e olyan, akinek van tapasztalata velük, esetleg ismerőse által, vagy vett e már részt hasonló programon.

17/L



2021. aug. 5. 10:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Én mindenképpen fogok jelentkezni:)
2021. aug. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
2 ismerősöm is kiutazott, csak pozitívakat hallottam😃 azon kívül hogy a koronaévben volt (2019/2020) és kicsit hamar véget ért nekik😕
2021. aug. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2-es: Melyik államokban voltak?
2021. aug. 7. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
New York és Arizona🙂 Ráadásul még utazgatni is sokat tudtak más államokba, a többi flex ösztöndíjassal és a befogadó családdal is😄 Imádták mindketten, ha még gimis lennék én is jelentkeznék a helyedben!
2021. aug. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ma láttam az oldalukon, hogy a felső határ a jelentkezéshez 2004 július 15. Én konkrétan 3 héttel lógok ebből, mert június végén születtem😢 A többi feltétel mind stimmel, de ez akkor teljesen kizáró ok lehet?:((
2021. aug. 12. 12:18
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
Igen, sajnos, plusz azt hallottam, hogy csak akkor utazhatsz ki, ha be vagy oltva:/
2021. aug. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én is mostanában hallottam róla és nagyon gondolkozom rajta hogy jelentkezek
2021. aug. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!