Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Az USA keleti részén Washingto...

Az USA keleti részén WashingtonDCből indulva szeretnénk utazgatni 2 hetet. Milyen városokat ajánlotok? Aki járt már azon a részen légyszi ossza meg tapasztalatát velünk!

Figyelt kérdés
2010. aug. 30. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:
először menj new yorkba, utána irány a route 66, amerika leghíresebb útja. gyönyörű tájak, és los angelesbe vezet. útközben meg tudod nézni texast, a grand canyot, később pedig a yellowstone nemzeti parkot (fentebb van, wyoming állam). dc-ben nézd meg a fehér házat, esetleg chicagot. jó utazást!:)
2010. aug. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

előzőnek: keleti részen akar maradni a kérdező:


tehát, ha közel akarsz maradni:


ha érdekel a töri:

Richmond, VA

Gettysburg, PA

Annapolis, MD


metropoliszok a közelben, ide 1-2 max 3 napos látogatásokat tegyél,mondjuk Amtrak vonattal. éjszaka ne nagyon mászkálj a városban:


Baltimore, MD -- 1 napra érdemes, ide talán mehetsz autóval is

Philadelphia, PA -- 1-2 nap elég, itt nem jó vezetni

New York, NY --- legizgalmasabb 3 nap a legjobb ide, itt ne is akarj vezetni


Boston talán kicsit túl messze van, de megy vonat is, meg olcsó repjegyet is kaphatsz..


Ha természeti szépségre vágysz akkor New England-ig menj, de ez messze van


Connecticut, Vermont, New Hampshire, Maine


de ez lehet túl messze van neked.


Ha nem vagy egyedül akkor menjetek vidámparkba: pl Six Flags asszem van épp DC mellett

vagy Bush Gardens-- ez Williamsburgben van Virginiában.. Watercountry USA-vel egyhelyen.



Én a metropoliszokat mindenképp megnézném, mert 1, 2, 3 órára vannak sorrendben. Meg választanák egyet a történelmi helyekről.. De Baltimore-ból sztem átugorhatsz Annapolisba.. De DC-től sincs messze.


Gondolom ennél messzebb nem akarsz menni, mondjuk Atlantáig vagy Floridába. Ez talán túl messze van.. De csináljatok/csinálj sok érdekes dolgot.. Próbálj ki ételeket, vásárolgass- ruhák sokkal olcsóbbak kint...


Jó utat, élvezni fogod!!

2010. aug. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
első vagyok. bocsi, félreolvastam :)
2010. aug. 31. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Még életemben nem jártam amerikában, de ha elmennék csak rövid időre mennék.

Washington, New York, Miami, Dallas, Los Angeles, San Francisco, biztos nagyon szép városrészek vannak.

2010. aug. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Már megint olyanokat soroltok, amik nem a keleti parton vannak.


1, WASHINGTON D.C.

2, PHILADELPHIA

3, NEW YORK

4, BOSTON


[link]



Itt lehet ötletet gyűjteni, de befizetést nem ajánlok:

[link]

2010. aug. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!!

Igazából arra voltam kíváncsi hogy hol milyen érdekes helyeket,tájakat, kajáldákat, óceánpart részeket fedeztetek fel,amit nekünk is érdemes megnézni, hol éreztétek jól magatokta,hol volt unalmas mert a nagy városok nevét mi is látjuk a térképen:)

2010. szept. 1. 03:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!