Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Hogy töltsem ki az ESTA-t ha...

Hogy töltsem ki az ESTA-t ha Amerikába akarok utazni 3 hónapra?

Figyelt kérdés
Egy barátomhoz mennék ki egy időre, Magyar vagyok, meg nem tudom mi más infó kell, de nem akarom elszúrni, mert akkor lehet többé nem mehetek Amerikába vagy nem tudom, hogy van pontosan de jó lenne pontosan kitölteni

2021. okt. 14. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Mikor mennél ki? Az megvan, hogy jelenleg nem szállhatsz fel gépre semmilyen Európai(Schengeni) városból?


Állítólag Biden novemberben nyitja a határokat azoknak akik be vannak oltva


Amúgy meg, a hivatalos oldalon tudod kitölteni és olvass mindent el figyelmesen és nem lesz gond.

2021. okt. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 D. Brasco ***** válasza:
46%
Semmi extra nincs az ESTA kitöltésével raadasul minden mező mellett ott van a magyarnyelvű magyarázat hogy mit kell beírni és hogy.
2021. okt. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Novemberben mennék ki miután a határokat megnyitják, csak megakarom mielőbb csinálni..
2021. okt. 19. 11:27
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

hát szerintem várjál míg megnyitják ha rám hallgatsz, biztosabb.

Mi is december elején megyünk LAX-ba és november 9-én töltjük ki az ESTÁ-t hogy ne bolykotálják meg a bev.tisztek

2021. okt. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!