Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Amerikába akarok menni,...

Amerikába akarok menni, hogyan fogjak neki?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, mondhatni, hogy társalgási szinten beszélek angolul. Sokak szerint nagyon jó hangom van, és sokan dicsértek már meg, hogy szép vagyok, írásban is jeleskedem (nem akarok önajnározónak tűnni, csak leírom). Minden vágyam, hogy eljussak egy amerikai nagyvárosba, elmenjek egy karaoke bárba és kezdjek valamit az életemmel... sikeres akarok lenni. Hogyan csináljam? Mik kellenének hozzá? NORMÁLIS ötletek, tippek?

2015. júl. 20. 16:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Normalis otlet? Az, hogy felejtsd el. Akkor lenne eselyed, ha kimagaslo tehetseged lenne mondjuk az enekleshez - es akkor is a 'helyi erokkel' kene versenybe szallnod. Hidd el, 300 milliobol van nalad jobb, ugy kb. egymillio. Az angolod, ami szerinted tarsalgasi szint, az odakint a makogasra lesz eleg - marpedig ha meg azt sem tudod elmagyarazni a klubtulajnak, hogy sokak szerint te szep vagy (khmm...), meg allitolag nagyon szepen enekelsz (khmm... khmm....), akkor ugy hajt el a verbe, hogy csak ugy nyekkensz.
2015. júl. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
1-es, igen, jól énekelek, és ezt nagyon sok ember mondta már. Szolfézstanárom is nagyon dicsért, mikor jártam, akik pedig hallottak énekelni a családi körökből, azok mind azt mondták, feküdjek rá, de nem azért, mert csak nyugtatni akartak. A hozzászólásod elég lealacsonyító, de ez persze nem téged minősít. Khmmm.
2015. júl. 20. 16:41
 3/13 A kérdező kommentje:
Bocsánat, *nem Engem minősít.
2015. júl. 20. 16:41
 4/13 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem semmi lealacsonyító nem volt az első hozászolásban, csak leírta a realitást és még enyhén is fogalmazott.

Gondolom azt vártad hogy majd az írjuk hogy Amerika csak rád vár.

Ne aggódj, 17 éves vagy még 4-5 év aztán felnősz és lesznek értelmes gondolataid is, addig meg álmodj, az is jó valamire.

2015. júl. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
4: Pont, hogy nem fogalmazott enyhén. Nem élek abban a hitben, hogy majd én leszek az új Demi Lovato - nem is akarok az lenni. És nem élek rózsaszín buborékban. De miért kell kétségbe vonnia neki, hogy szép vagyok, meg hogy jó hangom van, mikor még nem is hallott és látott? Tán savanyú a szőlő, hogy a fejembe vettem valamit? Most sem vagyok már Magyarországon, és ha eltelik pár év, mire nagykorú leszek, csak jobban megerősödök a céljaimban.
2015. júl. 20. 16:56
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

21 éves korodig még álmodozhatsz róla. Társalgási szinten beszélsz angolul? Tanulni, tanulni, tanulni...

Legálisan akarsz usában dolgozni? Munkavállalói vizum és társai. Nagyon jü hangod van? Angolul és szépen énekelsz? Na oda már kevés a társalgási angol.


Állmodozni lehet, csak az élet nem ilyen egyszerű.


Ha van elég pénzed, akkor nyithatsz egy karaoke bárt. :d

2015. júl. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
6: Az álmodozások valósággá tétele az élet egyik alap értelme. :) mi lenne a világ nélkül, ha az a sok ember nem álmodta volna olyan magasra magát? ezzel persze nem arra akarok célozni, hogy engem az egész világ ismerni fog. amúgy igen, szépen énekelek angolul, jól ejtem a szavakat.
2015. júl. 20. 18:23
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor először próbálkozz magyarországon. Ha hallani fogunk rólad, talán lehet esélyed odaát is...
2015. júl. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
8-as, gondoltam rá, de engem az ottani próbálkozás nem nagyon hoz lázba. Egyszerűen csak rápillantok a felhozatalra (Vastag Csaba meg Muri Enikő), és elmegy a kedvem. nézd meg, az Attraction-t itthon kisemmizték, Angliában meg megnyerték a versenyt. Otthon nem nagyon vannak értékelve a jók.
2015. júl. 20. 18:48
 10/13 anonim ***** válasza:
81%

En nem lebeszelni akarlak rola, de ez a karaoke barban enelekeljek es felfedezzenek ez ugyanazon a szinten mozog mint a 'halivudban szineszkedni'.


Foleg azert mert meg kiskoru vagy. Az USAban 17 evesen be sem engednek ezekbe a barokba.


Az a millio fiatal akik hasonlo almokkal vannak megaldva mint te, azok annyival elorebb vannak, hogy anyanyelvi szinten vagjak az angolt es helyiek, vagyis nem kell bevandorlasi ugyekkel bajlodniuk. A szuleiknek vannak ismeretseguk, penzuk, stb. Egy ismeretelen kulfoldi senkinek nagyon nagyon nehez itt labdaba rugnia, meg akkor is ha tenyleg nagyon tehetseges.


Ha kulfoldon elsz akkor miert nem probalkozol ott? Ott nincsenek karaoke barok? Bemesz, enekelsz es hidd el, ha tenyleg olyan ugyes/szep vagy, fel fog valaki fedezni es lehet hogy meg a helyi ki-mit-tud-on is elindit es ha ott sikereket ersz el, akkor talan meg az USAig is eljuthatsz, de az hogy a rokonok azt mondjak szepen enekelsz, az sajnos fabatkat sem er!


De ne add fel, csak legyen egy masik terved is, amibol meg tudsz elni addig, amig az enekes karriered elindul.

2015. júl. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!