Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Ha kimegyek New York-ba...

Ha kimegyek New York-ba turistaként 10 millió ft-tal,majd elfelejtek hazajönni, mi fog utána történni?

Figyelt kérdés
Sok utazási fórumon olvastam, hogy sokan elfelejtik hogy van visszafelé repjegyük és kinn maradnak.lakásra vagy házra szántam volna ezen összeget, de erősen gondolkodom rajta ha kimegyek turistaként és elfelejtem hogy van visszafelé is repjegyem, utána hogy folytatódik egy kinnti magyar élete?
2021. dec. 29. 19:37
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
78%
#19: lehet, h vmi lasvegasi kamuhazassag...
2021. dec. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg rajossz, hogy magyar hajlektalannak lenni nem a legrosszabb.
2021. dec. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
22 vagyok, nem, ezzel nem akartam viccelni, nekik pokol. De elhetsz meg ugy, ahogy ok.
2021. dec. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
63%

#19


De lehet, legalábbis, 12 éve, amikor házasodtak lehetett. Az az egy megkötés van, hogy nem hagyhatja el az országot, mert nem engedik vissza. De minden egyébre jogosult. Egyébként már az állampolgárságiért hajt, mert kinn van annyi ideje, majd azután talán engedik utazgatni. Addig meg csak a szülei mennekki 2 évente egyszer látni az unokákat.

2021. dec. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!