Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Floridában "olcsó" autókölcsön...

Floridában "olcsó" autókölcsönzés létezik?

Figyelt kérdés

Tízen éve már, hogy ott jártam, de akkor egészen elfogadható ára volt.

Mostanra viszont már igencsak megdrágult, főleg ha Orlandóban venném fel és Miamiban adnám le két hét múlva a kocsit. Annak idején pl. az Alamonál ez nem volt feláras, hiszen mindkét városban van több telephelyük is.



2022. jan. 3. 14:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Az elozo vagyok es meg egy otlet hogy a TURO.com on lehet olcson talalni. Ezek az autok privat embereke es olcson lehet berelni. Nagyon elterjedt itt. Csak az app kell hozza es nem kell a tulajjal talalkozni csak az utcan felveszed es le rakod. Meg is lehet beszelni veluk ha mashol akarod le rakni es ki is hozzak a repterre is ha kell
2022. jan. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm az újabb segítséget.

Igazán rendes vagy.

Ez a Turo.com jónak tűnik csak azt nem tudom, hogy ha magánembertől bérlem, akkor ki van-e fizetve az autóbiztosítás vagy az még plusz költség?

2022. jan. 4. 18:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!