Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Usa túltartózkodás esetén...

Usa túltartózkodás esetén hogy jutok haza?

Figyelt kérdés

Ha véletlen több időt maradok az országban,és eszembe jut hogy lekéstem a repjegyemet,akkor utána hogyan tudok hazautazni?

Vagy ilyenkor ki sem engednek az országból és utána életem végéig ott kell maradjak?


2022. jan. 14. 19:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Kifele mehetsz, egy pillanatnal tovabb nem tartoztatnak.
2022. jan. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 BeefEater ***** válasza:
100%

"Ha véletlen több időt maradok az országban,és eszembe jut hogy lekéstem a repjegyemet"


Ezt így hogy? Kimész két hétre és három hónap múlva tűnik fel, hogy lekésted a repülődet?

2022. jan. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
39%
Kitoloncolnak
2022. jan. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ez volt.Dallasban maradtam benzinkutasként dolgoztam több mint 2 évig.Hazajöttem, 10 évre tiltanak ki utána
2022. jan. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%

"Vagy ilyenkor ki sem engednek az országból és utána életem végéig ott kell maradjak?"


Hogyne, az USA célja marasztalni az illegálisan náluk tartózkodó külföldieket...


Úgy jössz haza, ahogy bementél, repülővel. Csak épp az országból kilépéskor leültetnek a határőrök egy kis elbeszélgetésre és kapsz egy 10 éves belépési tilalmat a feledékenységedért. Ezután mehetsz amerre látsz.

2022. jan. 15. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Dallasi vagyok, ha nem csinálsz balhét senki nem piszkál évekig, megszeded magad és hazajössz....én is így csináltam
2022. jan. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
37%
Dehogy van így. Ne toljuk már a szokásos kamu dumákat, bármikor, ha felmerül a gyanú kimehet az ICE hozzád ellenőrizni a státuszodat, stb.
2022. jan. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
26%
Dehogy megy hülyegyerek
2022. jan. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nem mindenkit raknak ki egyből ha rá is jönnek, youtuber székelymagyar gyerekről régóta tudták hogy illegális, de már építgette floridában a kis kuckóját tanyáját, aztán egyszer csak lecsaptak rá
2022. jan. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

9:

Hát pont nem így volt a sztori.

SzékelyVegánról nem tudtak addig, hogy már nagyon régóta túltartózkodik. Lebukni a saját ostobasága miatt bukott le. Volt olyan hülye, hogy a barátnője ESTA igényléséhez a farm címét írták be. Aztán kaptak szépen egy bejelentést Budapestről, miszerint a barátnője túltartózkodik, a rendőrök meg a legutolsó ismert címre mentek ki, ami nem más volt, mint a farm. Ekkor kérték el volna Vegán papírjait is és ekkor bukott le, hogy hoppá, már évek óta túltartózkodik és ezért is toloncolták ki végül.

2022. jan. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!