Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » 8 hetes Usa körutazásra 4...

8 hetes Usa körutazásra 4 millió ft elég lesz?

Figyelt kérdés

Ismerősökkel megyünk,mindenki vállalkozó még mielőtt a pénztárcában kutakodna.Egy főre kikalkulálva kb elég lesz?

Aki volt már ilyen körutazáson az usa-ban kb mennyiből hozta ki?

Keleti part,autóbérlés,le floridába, majd onnan san diego,los angeles, san francisco, és seattle, portland.

Számolgattunk útidőt,pihenést, városnézést, kb ennyire gondoltunk.

Ki hogyan csinálta mikor ment?

Magunknak szerveztük az egészet, vagyis az elejét, mert utána folyamatában bérelünk szálláshelyet, ahogy odaérünk.


2022. jan. 16. 20:16
1 2
 1/13 anonim válasza:
3%
Csapjál hozzá még 4-et.
2022. jan. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Simán, mi pár éve voltunk kicsit több, mint 3 hetet 1,2M körül volt
2022. jan. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
Nem biztos mert a szallas draga Californiaban, plusz mire odaautoztok, tobbszor is meg kell allni aludni valahol. Az olcso szallodak nagyon szarok, nincs noramlis melegviz, bogarak vannak bent, olyat is csinalnak hogy hajlektalanokat altatnak olcso motelekben a kormany penzen. Inkabb bereljetek kozosen lakoautot es azzal menjetek, abban tudtok aludni egy campig helyen vagy akar ingyen az autopalya melletti pihenohelyeken.
2022. jan. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
18%

Én önszántamból csak egyszer voltam az USA-ban, New Orleans környékén meg az ilyen mocsárromantikás vidéki részeken, a többi mind céges út volt. Nyilván elég lesz ennyi pénz, de jól jelzi, hogy mennyire borzalmas ár/érték arányú ország, hogy ebből fényűzésre sosem fogja futni, én amikor legutóbb hasonló összeget költöttem utazásra, akkor 8 hónapig mászkáltam belőle. Annyit mindenképpen javasolnék, hogy a négy parti csücsök helyett vagy inkább road tripezzetek egyet keresztbe vagy kicsit koncentráljátok a nézelődést, mert ennyi városozást tök felesleges belezsúfolni ennyi időbe. Van helyette csilliárd nemzeti park vagy ha ilyesmire van igény, akkor lehet pár napig varacskolni Vegasban (szerintem az egyik legokádékabb pontja a Földnek, de sokan szeretik). San Diego meg LA miatt például majdnem garantáltan csalódás lesz átrepülni a fél bolygót, míg a Yosemite miatt majdnem biztosan nem. A Grand Canyon is kimaradna az itinerből amiatt, hogy megnézzetek egy 80-as években ragadt skandináv nagyvárost, ahol angolul beszélnek. Mert Seattle sem sokkal több ennél, ha van köztetek nagy grunge rajongó, akkor persze értem.


Nem tudom, hogy milyen országban jártatok eddig, de az USA a hatalmas médiakitettsége miatt elképesztően túlértékelt, nekem az eddigi 94 országból mindenképpen az alsó 10-ben lenne.

2022. jan. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Kizárt dolog. Nekünk egy hét alatt elment kint ennyi igaz két főre. És nem volt benne semmi luxus, csak normális szálloda.
2022. jan. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
28%

Látod, vállalkozó vagy, pénzes magyar, az ótvaros fajtából. Képtelen vagy számolni, összeadni, guglizni.

Ennyit érsz, paraszt.

2022. jan. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
72%
Magyarországon miért divat egyből rávágni "vállalkozó vagyok", hogyha azt akarja valaki bizonygatni neki van pénze?
2022. jan. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
85%
Nekünk 2 hetes Portugál körút került kb 400 ezerbe 2 főre. Francia riviéra meg egy hét 300 ezer. Portugália, meg Dél Franciaország simán drágább hely, mint az USA, szerintem 4 millióból ki lehet jönni egy főre.
2022. jan. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
@8 Portugália drágább, mint az USA? Egy olyan szállás, aminek a végeredményeképp nem leszel HIV fertőzött, többe kerül egy éjszakára San Franciscoban mint 3-4 nap Lisszabonban, költőpénzzel.
2022. jan. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

9-es: Voltam már Los Angelesben és Lisszabon pl. még mindig drágább volt:D De most kíváncsiságból felnéztem Booking-ra és míg San Franciscoban normális apartmant kapsz egy hétre már kb 200-ért, addig Lisszabonban ennyiért max közös fürdőszobás lepukkant hostelt..


Úgyhogy viszonyításképp 4 millió tuti elég lesz egy főre.

2022. jan. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!