Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » 1 millió forintból 2 ember...

1 millió forintból 2 ember egy 4 éjszakás Las Vegasi kiruccanásra el tud menni anélkül, hogy nagyon vissza kellene a költekezést fogni? A barátnőmet vinném ki idén karácsonykor egy kis meglepire.

Figyelt kérdés
2019. okt. 15. 21:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem csak az odaút kerülne annyiba és szerintem még a szállás, meg egyéb nincs is benne.

És nehogy azt mond már, hogy semmi költekezés nem lenne.

Bocsi, de nagyon kevés az 1 millió.

2019. okt. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hmm.. Nézegettem a szállásokat, és meglepően nem annyira drágák, mint amennyinek sokan gondolnák, de akkor lehet, hogy vagy hozzá kell még dobni valamennyit, vagy 3 éjszakára kellene lecsökkenteni.
2019. okt. 15. 21:03
 3/13 anonim válasza:
100%

Hát... talán?


[link]

2019. okt. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi idén január végén mentünk ki, Usa Nyugati-part (LA, San Diego, Las Vegas, San Francisco kört tettük meg) 3 hét, oda-vissza út, bérelt autó, tankolás, kaja, programok, szállások (motelek, airbnb, Vegasban a Flamingo Hotelben 3 éjszaka) 2 millából kijött. Szóval igen, kijöhetsz belőle, de a repjegyet sokkal előbb meg kellett volna venni, úgy sokkal olcsóbb.
2019. okt. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Megoldható.

De vegasban kb:100000% hogy játszani fogtok.

Úgyhogy arra is tegyélfélre.


Repjegy előre foglalás minél előbb annál olcsóbb.

Dea szálást nagyon megkell nézni,szertik átverni az utazót.

Volt róla egy elég részletes film (kimondottan vegaszi átveresek) ...még a forgató csoportot is átverték...

2019. okt. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
43%
Meglepire? Vízum kell oda mindkettőtöknek, te tudatlan tulok... meglepi nem lesz, és három hónappal előre kellett volna gondolkodnod.
2019. okt. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Vízum intézve, rokonok is élnek kint, te beképzelt majom.
2019. okt. 15. 23:22
 8/13 anonim ***** válasza:
56%
Attól még a barátnődnek is kérnie kell, akkor meg hogyan lesz meglepi, áruld már el bölcsek bölcse? Már rég ki kellett volna töltenie az ESTA űrlapot ahhoz, hogy decemberben utazhasson.
2019. okt. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

# 4-es vagyok újra, azt még elfelejtettem írni, hogy azzal számolni kell, hogy Vegasban még a levegőért is plusz lóvét akasztanak le rólad. Tehát a szállodai költség jóval több lesz, mint amit a neten látsz, mert hát van amit nem tüntetnek fel. Azt is érdemes tudni, hogy a szállodák jóval olcsóbbak hét közben, mint péntek-szombat-vasárnap. Ha egy sima hétvégén is drágább minden, akkor képzeld csak el a Karácsonyt. Igen, Vegasban mindenből pénzt csinálnak. Hiába van a hotelnek parkolója, azért is fizetsz, méghozzá nem is keveset (a parkolás az egész Nyugati-parton k..va drága). Hiába van a hotelnek konditerme, azért is külön kell fizetned. Ahogy pl a wifiért is. Játszani nem érdemes sokat, mert úgysem nyerhetsz, inkább csak a móka kedvéért lehet kis összegeket dobálni a gépekbe.

Összességében pedig azt tudom mondani, hogy Vegas amolyan szemfényvesztés. Van a Strip, ahol a "csillivilli" szállodák vannak, és kb ennyi az érdekesség. A város maga semmi különös, sőt... Ha már mentek, akkor mindenképpen nézz a környéken valami egyéb látnivalót pl. Hoover-gát , mert Vegasra, jobban mondva a Stripre őszintén mondom, 1 nap, és 1 este/éjszaka elég. Legalábbis nekünk jobban bejött bármi más, mint Vegas, de ugye kinek mi.

Az Esta egyébként nekünk elég gyorsan megvolt, addig még nektek is meglesz, de szerintem kicsit későn kezded tervezni az utat. A sokkal korábban megvásárolt repjeggyel tényleg lehet spórolni. Nekünk 2 főre a retúrjegy kb. 300 ezerből volt meg.

2019. okt. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A 4 éjszaka ilyen távon gyakorlatban 2, mert 1.5 nap elmegy az oda-vissza útra, plusz 1 a jetlaggel kóválygásra. 2-3 időzónánál messzebbre 10 napnál kevesebbre ne menjetek. Viszont a pénz bőven elég, nekem 12 nap Kalifornia volt tokkal-vonóval 470k, mondjuk minden saját szervezésben és nem az év legdrágább napjain.
2019. okt. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!