Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Torontóban élők, Mennyi az a...

Torontóban élők, Mennyi az a havi fizetés Torontóban amiből kényelmesen meglehet élni?

Figyelt kérdés
Azoktól kérdezem akik kint élnek és tudjak/ismerik a jelenlegi árakat. Havonta hány ezer dollárból lehet kényelmesen megélni, kétszobás lakást bérelni, élelmiszer, autó költsége, étterem, márkás ruha vásárlás, nyaralás Stb… havi 7-9 ezer dollár elég?

2022. jan. 23. 00:27
A kérdező szavazást indított:
4-6 ezer dollár havonta
6-8 ezer dollar havonta
8-10 ezer dollar havonta
13 szavazat
1 2
 1/20 anonim válasza:
38%
Havira igen eleg de akkor valami nagyon jooo allasodnak kell lenni es vegzettsegednek ..persze folyekonyan irsz olvasol beszel angolul !! stb
2022. jan. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Ezzel semmi probléma, jelenleg is külföldön elek.
2022. jan. 23. 03:52
 3/20 anonim ***** válasza:
30%
Mivel a magyar igekötős igék helyesírását sem sikerült elsajátítanod, nem hinném, hogy esélyed lene fizetős pozíciókra odakinn.
2022. jan. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
22%
Ez a markas ruha ugye nagybetus logok, ez nagyon kelet, nagyon proli, amugy a kockas flaneling tobbe kerulhet.
2022. jan. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

A kérdést azért tettem fel, mert ennyi lenne a havi fizetésem, amit jelenleg is megkeresek egy másik országban. Tanulni és dolgozni szabad, lehet neked sem ártana elkezdeni és talán kevésbé lennel ilyen szar arc.

Amúgy az lenne és nem “lene”, ha már az észt jöttél osztani. 🤣

2022. jan. 23. 13:00
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Kinn éltem majdnem 10 évet, de hazaköltöztem.Elsőnek Torontóban éltem, majd Alberta tartomány egyik városába költöztem.Amit kérdező, te írtál fizetésnek, ennyit az átlag nem keres kinn.Most kb 2000-3000 kanadai dollár az átlag fizu, ebből kb egy ezres a lakbér, vagy hiteltörlesztő, attól melyiket tudod megoldani.500-800 elmegy, rezsire, bevásárlás,tankolás, vagy tömegközlekdés.Efölötti rész, amit vagy eltudsz rakni félre, vagy elköltöd.

DE!Aki élt már Kanadában az tudja, hogy ami átlagfizut írtam, az az erős átlag, nagyon sokan az alatt keresnek, ami úgy néz ki kb 1500-2000 dollár.

Nos ha a fentebbi kiadásokat megnézed, akkor ők azok akik kb hónapról hónapra élnek, és nagyon sok ember így él.

Szóval nehogy azt hidd, hogy kimész és többezer dollárt fogsz keresni.

Én vállalkozó voltam kinn, de átlagban kb 2000 dolcsit fizettem az alkalmazottaknak, ami szerintik egy picit a munka jellegéhez viszonyítva átlag felett volt, ahogy elmondták hogy kb előtte hogy kerestek.

Később Edmontonban éltem, egy gyönyörű vidék, de az erős honvágy miatt visszaköltöztem Magyarországra.Kinnti házam megvan, ha kicsit elkap ez a kanadaláz, kimegyek pár hónapra.

2022. jan. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Koszi a válaszodat. Igen, tisztában vagyok vele, hogy nem minimálbért keresek, ahogy még jópár millió ember sem. Azért amit csinálok, ennyit fizetnek. A kérdésem az volt, hogy kényelmesen tudok e kint élni ebből a pénzből?
2022. jan. 23. 21:30
 8/20 anonim ***** válasza:
89%
A minimal ber $15 korul van atlagosan az heti 40 oraval $2500. Senki nem keres $1500-$2000 manapsag. Az allam ad $2000 ha nem dolgozol. Sokan keresnek 7-9 ezret Toronto kornyeken. Ez eleg hogy jol eljel de hazat venni nem tudsz belole soha mert az arak annyira elszaltak.
2022. jan. 24. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
71%

Szeretem az ilyen kamu kérdéseket. Kint élsz egy meg nem nevezett országban, egy meg nem nevezett munkakörben, ahol állítod bőven jól keresel, de ide jössz a Gyakori Kérdésekre kérdezősködni, hogy ennyi meg ennyi összeg vajon elég lenne-e.

Márkás ruha résznél meg instant lebuktattad magadat, az ilyeneket csak azok érdeklik, akik itthonról álmodoznak, hogy majd ők kimennek külföldre és milliárdosok lesznek, iPhoneval törlik majd a seggüket, stb.

2022. jan. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Olyan szánalmas vagy, hogy próbálod magadat meggyőzni arról, hogy biztosan tudod, nem kereshetek ennyit, mert te sosem fogsz. Majd pont neked fogom bizonygatni nem? Ha jobb a kis lelkednek, akkor hidd azt, hogy a szomszédod vagyok Kispesten. 🤣

Unom az indiai vloggereket a YouTube-on, gondoltam mesél egy-két magyar, de mint azt a példa is mutatja, szánalmas egy fajta a többség.

Amúgy meg , speciel pont annyi Apple cuccom van, hogy törölhetném vele a seggem. 🤣



Más téma:

A lakás árak mindenhol elszálltak, ettől függetlenül vesznek házat, csak hitelre…

2022. jan. 24. 20:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!