Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Egyik ismerősöm megy ki...

Egyik ismerősöm megy ki Amerikába is mondta hogy ha szeretnék valamit akkor hoz és nem tudom mit kérjek, ti mit kérnétek?

Figyelt kérdés
2010. szept. 9. 18:36
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
nagy dolgot ne kérj, mert lesz csomagja szerintem bőven. ha valakim megy külföldre, én mindig egy kis homokot (tengerpartról) vagy követ kérek.
2010. szept. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem ez attól függ hova megy:) Ha pl. New York-ba, akkor én egy eredeti I love New York-os pólót kérnék. Szerintem mindenképp oylat válassz, ami csak ott van, vagyis ott jellemző, itthon nem lehet megkapni, vmi hagyományhoz kapcsolódik vagy vmi hasonló:) Am hova megy pontosan?
2010. szept. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Whiskyt kérj, vagy egy doboz mogyoróvajat, vagy valami nagyon amcsis dolgot. Ha kérhetsz nagyobb dolgot, akkor tényleg kérj valami poénos pólót. Ha érdekel a nyelv, akkor kérj valamit eredetiben. Nekem a legjobb barátnőm jött most haza és egy pár converse-t hozott nekem, amúgy mindig body shopos termékeket szokott, az nincs Magyarországon.
2010. szept. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Eredeti könyvre gondoltam, bocs.
2010. szept. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%

En Eszak-Amerikaban elek es javaslom, hogy kerj zoldkartyat hidd el tobbet ersz azzal mint barmivel :)


EGyebkent viccen kivul olyasmit kerj ami magyarorszagon nincs pl vannak nagyon jo Indian diszek, hatalmas bekepipak, cowboyos dolgok ezek olyan egyedi amcsis cuccok es sok helyen lehet oket kapni! Vagy ha ruha pl egy eredeti 501 levi's ez kb 50 60 USD korul mozog de ez is egy jelkep, szoval hajra remelem barmit is kersz orulni fogsz neki sok sikert :)

2010. szept. 10. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Háháá, tényleg a zöldkártya a legjobb ;D
2010. szept. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Kérd meg, hogy hozzon laptopot és szállj bele te is. Lényegesen olcsóbb!
2010. szept. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Bruce Willis-t!! :D
2010. szept. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!