Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Mexikói kirándulásnál ha a...

Mexikói kirándulásnál ha a motorcsónakos ejtőernyő(flyboard) kötele elszakad elég lesz a lendület Alaszkáig vagy a kanadai hegyek között fogok földet érni?

Figyelt kérdés

Tijuanaba megyek jövő héten.Már kinéztem a szálloda privát foglalkozási árait,flyboard mennyibe kerül.Ha egy Fernandez pilotának adok kicsit több pesot,hogy nagyobb sebességgel húzzon meg Usa felé,majd véletlen elszakadnak a flyboard kötele(lehet egy kis segítséggel),akkor milyen magasra kell kb felmennem hogy egy jobb légáramlat Alaszka Ketchikan környékre vigyen?

Vagy már előbb elfogyna a lendület a szélben és valahol a kanadai rengetegben érnék földet?

Aki használt már tengeri motorcsónakos flyboardot kirándulásnál jó lenne ha leírná a tapasztalatait hogy mikre figyeljek míg a magasban vagyok?

landolás megoldom, arrafelé sok a fenyőfa a lombkoronára akarok érkezni,már több videót is megnéztem,utána csak lemászok a fáról.


2022. jún. 3. 09:29
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Persze ha sikerül a jövő héten flyboarddal földet vagy fára érnem, az ottani alaszkai élettel is lesz majd pár kérdésem, aki járt már arra majd írhatna akkor is pár segít választ.Addig nézem az utazási topikokat meg facebook csoportokat.
2022. jún. 3. 09:32
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Apa! kezdődik!
2022. jún. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Nyomrult fäsz.
2022. jún. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
Jól van Pisitke, ügyes vagy.
2022. jún. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedve Kérdező!

Hálókocsi-kalauz vagyok a Transzlibériai expresszvasúton Kamcsatkáról. Korábbi utazásod alkalmából megkaptad a kedves repülőtéri dolgozóktól az ajándék sapkát, sálat, kesztyűt. Én sajnos megrovást kaptam, mert nem szóltam neked, amikor átteltünk a Belering-tengeróceánon.

Mehikóban (mert arrafelé így mondják) nincsenek fenyőfák, mert a puebló indiánok házakat építettek maguknak a pampákon, ami ügye az Andok csúcsain terül el. Személyes jóbarátom Fernades Juan de Locociego. Sajnos a sok mezcal miatt teljesen elhülyült, eltiltották a repüléstől.

Nincs valahol a közeledben egy kenderkötél, csúszóhurokkal a végén?

2022. jún. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok!


A sok baromságod után ez volt az első, amin tényleg elmosolyodtam.

2022. jún. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Előbb akad be a repülő micsodád a hustoni űrközpont egyik rakétájába,mint egy alaszkai fenyőfába.
2022. jún. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

7

Tijuana-Huston-Alaska egy gyönyörűszép háromszöget alkot. Ki tudja, milyen lesz éppen akkor a szélirány?

Minden megtörténhet, még a lottó telitalálat is. Szóval ne vedd el a kérdező kedvét.

Azt meg sem említem, hogy mennyivel biztonságosabb csak úgy röptében Huston felé kerülni egyet, mint egyenesen Alaszka felé véletlenül belezuhanni az Óceányba.

Kérdező, ne felejtsd el magaddal vinni a medveriasztót. Mindig jól jöhet, ha például véletlenül Hustonban esnél le, akkor csak megmutatod az embereknek a medveriasztót, és tutira szíves látásban lesz részed, és még vigyázni is fognak rád. Pár éven át. Persze, csak akkor ha előtte nem lőnek le.

Csókoltatom Fernandez pilótát. Hivatkozz rám, az segíteni fog. Talán nem fog lelőni.

2022. jún. 6. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
40%
Egyre szánalmasabb.
2022. jún. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
40%
Régen még vicces volt, de most már fárasztó.
2022. jún. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!