Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Mexikói kirándulásnál ha a...

Mexikói kirándulásnál ha a motorcsónakos ejtőernyő(flyboard) kötele elszakad elég lesz a lendület Alaszkáig vagy a kanadai hegyek között fogok földet érni?

Figyelt kérdés

Tijuanaba megyek jövő héten.Már kinéztem a szálloda privát foglalkozási árait,flyboard mennyibe kerül.Ha egy Fernandez pilotának adok kicsit több pesot,hogy nagyobb sebességgel húzzon meg Usa felé,majd véletlen elszakadnak a flyboard kötele(lehet egy kis segítséggel),akkor milyen magasra kell kb felmennem hogy egy jobb légáramlat Alaszka Ketchikan környékre vigyen?

Vagy már előbb elfogyna a lendület a szélben és valahol a kanadai rengetegben érnék földet?

Aki használt már tengeri motorcsónakos flyboardot kirándulásnál jó lenne ha leírná a tapasztalatait hogy mikre figyeljek míg a magasban vagyok?

landolás megoldom, arrafelé sok a fenyőfa a lombkoronára akarok érkezni,már több videót is megnéztem,utána csak lemászok a fáról.


2022. jún. 3. 09:29
1 2
 11/12 anonim válasza:
Ócska utánzat kérdés. Szánalmas.
2022. jún. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Belehalnál.
márc. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!