Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Ha kiutaztam Alaszkába és a...

Ha kiutaztam Alaszkába és a vad erdőségben építek egy faházat,majd ott élek, honnan fogják észrevenni hogy én nem repültem haza és az Usa-ban maradtam?

Figyelt kérdés

Azt se tudják hol keressenek.Beutazok new york-i kirándulásra, majd míg érvényes a vízumom elutazok Alaszkába.De Anchorageből már nem nemzetközi járattal utazok be a szárazföld belséjébe, a vad Alaszkába, hanem megkérek egy helyi Sztívönt,hogy vigyen már el a kétüléssel gépével.Előre kinézném a helyet ahol esetleg tó is van,a hidroplannal le tudna szállni.Mivel sok alaszka kanadai túlélő műsort megnéztem,tudnám hogy építsek házat, és egyszerű bútorokat.vadat tudnék fogni, meg halat, zöldséget meg termelnék az itteni nyáron, ami majdnem olyan meleg mint Európában.

Ha így csendesen, magányosan élek, esetleg pár helyivel vegyülök néha a közeli faluban a helyi ivóban, megtalálnának a bevándorlásiak vagy ettől már nem kéne tartanom?

Ezenkívül kisebb bevételre még vadászatból szereznék pénzt, errefelé a prém az nagyon jól fizet.Abból tudnék télre gyümölcsöt meg egy kis vitamint venni.


2022. jún. 15. 12:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
2022. jún. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
83%
Jelentve. Iszonyat primitív és unalmas a trollkodásod.
2022. jún. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Kedves kettes.

Első kérdésem,utazási témában, mivel most olvasgatok itt, és szeretnék az USA-ban élni, mint sok ember.

tele a facebook ilyen sikersztorikkal, gondoltam itt is lesz aki tud gyakorlati tanácsokat adni.

Ha nem tudsz a kérdéshez segítő választ írni, nem is kellett volna rákattintani.

2022. jún. 15. 12:58
 4/20 anonim ***** válasza:
82%
Aha, világos mint a nap. Persze, első. És pont olyan stílusban írsz, és pont olyan badarságokat, mint az a másik, aki már minimum tízet írt.
2022. jún. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Pár napja vagyok az oldalon, egy ismerősöm ajánlotta hogy itt tudnak segíteni utazási tanácsoknak.Röviden ennyi.

Légyszíves a kérdésre válaszoljál.

2022. jún. 15. 13:02
 6/20 anonim válasza:
100%
Szomorú, hogy az illető nem tud leállni. Régebben tök vicces volt, ma már inkább szánalmas. Kérdező egyszer mindennek vége lesz, itt az ideje, hogy az Alaszkás kérdéseket is hanyagold. Csak lerombolod vele a "tekintélyed".
2022. jún. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
75%

Mondjuk komolyan veszem a kérdésed.


MIBŰ???


Miből akarsz megélni?

2022. jún. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Itthon dolgoztam 10 évet.Egy ismerősöm Anchorageben él, unokatesóm.

Ő is ezen gondolkodik, hogy kiköltözik vidékre és ott önfenntartó életet él.

de sok kérdésem van ebben a témában, de egyszerre nem tudom megkérdezni.

facebook csoportokat is olvasgatok a témában.

prémvadászat elég jól fizet errefelé.

2022. jún. 15. 13:12
 9/20 anonim ***** válasza:
77%
I think the Alaskan authorities are already writing the circling paper about you. Kick a frequent questioner with a pair of legs!
2022. jún. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Éhen halnál az első télen. Fotelhuszár.
2022. jún. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!