Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Nagyon tetszik Iowa mondhatni...

Nagyon tetszik Iowa mondhatni egyszerűsége. Voltatok már esetleg turistaként?

Figyelt kérdés
BÁRMI tippet szívesen fogadok attól, aki már volt

2022. nov. 21. 00:06
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Még nem voltam ott. Képeken látva nem költöznék abba az államban. Nekem jobban bejönnek a délebbi Államok pl: Florida, Új Mexikó. Meg a Keleten államok, Delaware, Maryland, Dél Karolina stb.
2022. nov. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%

Csakis Alaszka.

Ott vannak medvék hideg erdő sapka sál kesztyű.

Nyáron meg baromi sok szúnyog.

2022. nov. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A UI-on csináltam a mastert. Nekem nem tetszett. Nincs ott semmi csak kukorica.
2022. nov. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
#2: :-D :-D
2022. nov. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Iowában konkrétan nincs semmi.


#2 nagy vagy!

2022. nov. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 scamdemic ***** válasza:
100%
Annyi kapcsolatom volt Iowa-val, hogy a montenegrói hegyekben találkoztam egy onnan jött túrázóval. És semmi egyebet nem tudok elmondani.
2022. nov. 22. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmi értelme úgy fantaziálni egy amerikai államról, (értsd USA) hogy nem voltál ott és nem jártál még egy pár másik államban. Semmi nem olyan és nem úgy van, mint a filmekben, a médiában, a popkultúrában. Persze elképzelhető hogy bejönne Iowa, de sokkal jobban jársz, ha odamész és beleszagolsz a levegőbe.

Nyilván azért kérdezed, mert eleve hajlamod van vonzódni a világvége helyekhez. Nincs is ezzel semmi baj, ha tisztaban vagy vele, hogy a helyszínre megérkezve sokkal több minden lesz másképp, mint ahogy képek alapján elképzelted, valamint hogy egész más egy helyen pár hétig, hónapig turistáskodni, mint letelepedni.

Ha már voltál az USA-ban pár helyen, és még mindig Iowa izgat, látogass el oda. Ha nem, akkor én nem ott kezdenék.

2022. nov. 22. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!