Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Vki írna nekem San Francisco...

Vki írna nekem San Francisco stílusáról?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, hogy a ferde utcák, régi villamos meg ezek milyen benyomást keltenek az emberben.

2014. márc. 15. 17:32
 1/4 anonim válasza:
Olyasmi, mint Európában Berlin.
2014. márc. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Úgy képzeld el, hogy középen megy az utca, aztán vannak fák is és a járda mellett házak szegélyezik hosszú hosszú sorban az egészet.

Vannak zöld és kék házak is, de kétségkívül fehér ház van a legtöbb. Ezek alapvetően emeletes épületek, a földszinten van a bejáratuk.

Az utcák annyiban különlegesek, hogy nagyon sok dombra épült. Amelyik meg nem, az völgyben van. Ebből kifolyólag állandóan vagy fel, vagy lefele kell nézned.

Van régi villamosuk is, és amikor ez elmegy csilingelve, az emberek megemelik a kalapjukat és integetnek felé. A nők szemébe ilyenkor könny szökik, összecsukják a kis napernyőiket, és igyekeznek jó benyomást kelteni a villamoson ülő emberekben.

2014. márc. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gangnam Style
2014. márc. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
SF nekem nagyon bejött! Nem elsősorban a ferde utcák miatt. A hangulatát számomra a sok fiatal, sok sportoló emberke.. a parkok határozták meg. Külön hangulata van a hippi negyednek, a meleg negyednek és a kínai negyednek is. Szóval elég sokszínű. Egyéni, h kit mi fog meg.
2014. márc. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!