Kezdőoldal » Utazás » Európa » Alábbi 3 desztináció közül...

Alábbi 3 desztináció közül nem tudok választani nyaralás helyszínt, mind nagyon tetszik. Tapasztalatok, javaslatok?

Figyelt kérdés

Antalya - Törökország

Kréta - Görögország

Mallorca - Spanyolország



2022. márc. 25. 14:44
 1/8 hollófernyiges ***** válasza:
29%
Menj mind a háromra és két évig nem kell törnöd a fejed hogy hol nyaralj.
2022. márc. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
51%
Igazából nem itt kellene választ keresned erre a kérdésre, hiszen ha ránk hallgatsz és neked nem hozza azt amit elvártál, akkor becsapottnak fogod érezni magad. Ezzel szemben ha saját döntést hozol, úgy fogsz hozzá állni, hogy ideje megismerni a helyet(egyfajta kalandként fogsz rá gondolni), ami élményeket és emlékeket hagy majd benned/bennetek.
2022. márc. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%

Azt kell végiggondolnod, hogy mit szeretnél csinálni a nyaralás alatt.


Ha kulturális, történelmi látnivalók is érdekelnek, akkor egyértelműen Kréta.

Ha haverok-buli-fanta, akkor Mallorca.

Antalya-ban még nem voltam...

2022. márc. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%

Mindhárom helyen voltam, de a szívem Antalyáé. Na persze nem a hotelsáv, hanem a belváros, a kikötő, kicsit kijjebb Aspendos. Van egy gyönyörű modern város, egy andalgós belváros, a cserfes bazár, és egy olyan gyönyörű kikötő, ami engem első ottjáráskor rabul ejtett. Tele van kultúrával, és nagyon-nagyon vendégszeretőek. Ha nem a hotelgettóban vagy, akkor nagyon jó lehetőség, hogy vegyülj a helyiekkel.


Azért nem akarom elhallgatni a hibáit sem. A természetes partja inkább kavicsos, a homokos strandokat mesterségesen alakították ki. Ettől független gyönyörű és tényleg érdemes odalátogatni.


Kréta olyan desztináció, amit látni kell. Nagy a történelmi jelentősége, ennek ellenére jó időt kell kifogni, meg újabban nagyon felkapott.


Mallorca - SZUBJEKTÍV VÉLEMÉNY - nekem nem jött be. Elözönlötték az idióta, alkoholista brit fiatal srácok, akikben túlteng a tesztoszteron. Ordibálás, kiabálás, hordákban megy az őrjöngés. Ez nem az én világom. Az ilyen élményekért inkább Thaiföldet ajánlom, azért ott el tudja ragadni az embert a hév, még engem is. De Mallorca? Nekem lekerült a "még visszatérek" listáról.

2022. márc. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
25%
Kréta
2022. márc. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Szubjektív vélemény, de a törökök nekem alapból nem szimpatikusak. Nem rasszista vélemény !!! Tapasztalat.
2022. márc. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Antalya. Ott voltunk tél elején barátnőmmel az ő barátjával és az én barátommal. Csodálatos volt :)
2022. márc. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Attól is függ hogy kivel szeretnél pl menni. Vagy egyedül?
2022. márc. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!