Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Hogyan küzdjem le a félelmet?...

Hogyan küzdjem le a félelmet? Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
Decemberben repülünk New Yorkba, és már előre parázok a hosszú repülőúttól. Már sokszor repültem, de soha nem volt hosszabb 2-3 óránál a repülőutam, és azt is végig idegeskedtem. Most ez viszont 9 óra lesz.
2010. szept. 30. 08:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben, ha ritkán repülnék megoldanám egy szem nyugatatóval. Sokan csinálják! Persze más, aki sűrűn repül, annak nyilván nem ez a legoptimálisabb megoldás, de aki csak évente egyszer, annak belefér!
2010. szept. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Szerintem is egy szem nyugtató megoldás.

De attól is függ pontosan mitől félsz? A bezártságtól? Attól, h nem tudsz kiszállni a gépből mikor már nem bírod? Vagy egyszerüen attól félsz, h lezuhan?

Tulajdonképpen, ezt magadban kell lerendezni, tudom, hogy nehéz , de ha nem vagy egyedül akkor sokkal jobb lesz.

2010. szept. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igazából attól félek, h lezuhan, a kiszolgáltatottságtól, h semmit nem tudsz tenni. A nyugtató lesz a megoldás sztem is. köszi.
2010. szept. 30. 09:34
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy 0.25-ös Xanax(nyugtató) és egy aspirin a hosszú ülés miatti véralvadás ellen. Nekem ez a mindenkori bevált kombó. Én is szoktam idegeskedni főleg ha elkezd dobálózni a gép de mindig próbálok inkább csak nevetni rajta vagy számolok mert általában 1 percig tart,utána a gép kikerül a turbulenciából. A gépen meg próbálj ellazulni,sétálj,igyál és nézd a pozitív dolgokat. Pl. milyen szépek a felhők,vagy hogy milyen érdekes ez a város így felülről stb.
2010. okt. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Vedd be a nyugtatót és kész! Gondolj arra, hogy hova mész! Kisanyám, ha én is mehetnék biztos csak az lebegne a szemem előtt, hogy New York! :) Csak érezd jól magad!!! ( amúgy odafele vagy visszafele 9 óra? mert, ha odafele 9, vissza már csak 8, ez is pozitív :D )
2010. okt. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!