Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mit tehetnék ez ügyben?

Mit tehetnék ez ügyben?

Figyelt kérdés
A magyar államkincstár által kiállított hatósági igazolvánnyal rendelkezem, ami feljogosít a 90%-os utazásra, viszont ez az igazolvány, augusztus 31-i időponttal lejárt. Az előző igazolványom június végén járt le, viszont június 20-a körül már rég kipostázták az igazolványt. Nyáron töltöttem be a 18-at, így újra el kellett mennem kontrollra, mivel új orvoshoz lettem beosztva, és ugyanúgy el kellett küldeni a közgyógy miatt az igazolásokat, ha jól tudom, akkor Ceglédre, de nem vagyok benne biztos. Emiatt a közgyógy hosszabbítás miatt késhet a postázás? Próbáltuk már telefonon felhívni őket, viszont állandóan nem elérhetők. Van valakinek valamilyen használható tanácsa ilyen téren? Esetleg más is járt már ilyen cipőben? Köszönöm előre is a NORMÁLIS válaszokat!:)
2011. szept. 3. 09:34
 1/1 anonim ***** válasza:
30%
Tehát még mindig nem érted... Kérdezz meg egy tapasztaltat...
2011. szept. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!