Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Be tudok surranni ellenőrzés...

Be tudok surranni ellenőrzés nélkül az USA-ba óceán átszelésére alkalmas kisebb hajót bérelve kapitánnyal és Hollandiából kiindulva?

Figyelt kérdés

El akarok jutni Dél-Karolinába Charleston-ba és egy ideig ott szeretnék lenni. Hogy mit akarok ott csinálni az titok és most az oda eljutásom a fontos.

Nem most szeretnék, hanem jövőre májusban.

Vannak rokonaink Hollandiában Hágában. Tudnának segiteni olyan hajó bérlésében, ami alkalmas tengeri útra.

Tudom nem kevés pénz és jelentős kiadással jár, de szerintem egyszerübb bejutni az USA-ba mindenféle adminisztrációs procedúra helyett.

Csak az a kérdés hogy az USA partok felé közeledve vannak-e hajó ellenőrzések ill. a kikötőkben vagy én kiszállhatok bárhol egy lakatlan tengerparton is??

Valaki ment már igy ki az USA-ba??


2022. dec. 20. 02:45
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
96%

Hát persze hogy sikerülni fog. Az USA-nak nincsenek is radar készülékei, de még egy árva éjjel látó szemüvegük sem. Sőt, a tengert nem is figyelik, azért tud mindenki csak úgy beúszkálni mindenféle teknővel, az oroszok is így támadják az USA-t, naponta. Sőt a mexikóiak is azt tervezik hogy a határkerités megmászása helyett inkább becsónakáznak az óceánból.

A repülő tényleg túl bonyolult lenne, Hollandiából egy közvetlen járat NC-be kb 12 óra, és kb 500 dodo. A teknővel meg lenne vagy két hét.

Micsoda könnyebbség lenne a teknő! Szóval csak rajta!

2022. dec. 20. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
98%
Ha nem vagy kitiltva, nem köröznek és nem akarsz semmit csempészni akkor odarepülsz és kész. Ha elhajtanak még mindig ráérsz vakarózni, hogy hogyan tovább.
2022. dec. 20. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
98%
Inkább lógjál fel valami nagy hajóra,és lapíts.
2022. dec. 20. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 hollófernyiges ***** válasza:
99%
Persze, köztudott, hogy mivel az azonosítatlan kishajókat egyáltalán nem figyeli a parti őrség, a mexikói és kolumbiai kartellek így csempészik be az összes drogot az USA-ba.
2022. dec. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 D. Brasco ***** válasza:
97%
Napi,a kérdező által qrva viccesnek gondolt,idióta pistike troll kérdés pipa......szerintem amúgy vegyél inkább két felfújható karúszót mintami a gyerekeknek van,azt indulj neki azzal....úgy még annyira sem fogsz feltűnni es ha megis elővennének majd azt mondod te csak úsztál meg strandoltál egyet és már mehetsz is tovabb a dolgodra
2022. dec. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 BeefEater ***** válasza:
98%

Te most embercsempészéshez kérsz segítséget?

Ez lesz az évszázad bűncselekménye. Szerintem az egészet nyilvános fórumokon szervezd :D

2022. dec. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
98%
Már hiányzott egy ilyen kérdés... Legalább pár napja nem volt Alaszkás v. hasonló... :_D
2022. dec. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
97%
#5: Ja, most már megnyugodtam, kézben tartod a dolgokat, D.Brasco. :-D
2022. dec. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
99%

"Valaki ment már igy ki az USA-ba??"


Elég sokan. MInd ott vannak a tenger mélyén, ahová a parti őrség akcióba lépése után kerültek.


:)

2022. dec. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
99%

Itt egy jó kis video arról, ahogyan az USA parti őrség üdvözli a kis hajóval érkező vendégeket:


https://www.youtube.com/watch?v=d3A0is0pXUQ

2022. dec. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!