Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Be tudok surranni ellenőrzés...

Be tudok surranni ellenőrzés nélkül az USA-ba óceán átszelésére alkalmas kisebb hajót bérelve kapitánnyal és Hollandiából kiindulva?

Figyelt kérdés

El akarok jutni Dél-Karolinába Charleston-ba és egy ideig ott szeretnék lenni. Hogy mit akarok ott csinálni az titok és most az oda eljutásom a fontos.

Nem most szeretnék, hanem jövőre májusban.

Vannak rokonaink Hollandiában Hágában. Tudnának segiteni olyan hajó bérlésében, ami alkalmas tengeri útra.

Tudom nem kevés pénz és jelentős kiadással jár, de szerintem egyszerübb bejutni az USA-ba mindenféle adminisztrációs procedúra helyett.

Csak az a kérdés hogy az USA partok felé közeledve vannak-e hajó ellenőrzések ill. a kikötőkben vagy én kiszállhatok bárhol egy lakatlan tengerparton is??

Valaki ment már igy ki az USA-ba??


2022. dec. 20. 02:45
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
97%
Mi van Alaszkával? Már szóltak a modik, hogy nem kellene hetente három kérdés? Vagy elveszett a medveriasztód, sálad, sapkád, kesztyűd?
2022. dec. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:

1: Pont minden kishajót figyelne a parti őrség több ezer km szakaszon?

Na és akik föld körüli hajó útra mennek saját hajóikkal, azokat mindig észreveszik? Ott kötnek ki ahol akarnak.


11: Azt se tudom mit magyarázol milyen Alaszkát. Én nem oda megyek!

Más valakivel keversz.

2022. dec. 20. 13:23
 13/39 anonim ***** válasza:
98%

12: drónokról hallottál-e már...????


A föld körüli hajósokat is ellenőrzik! Pontos utaslistát kell vezetniük, és minden kikötőben be kell jelentkezni útközben IS!

2022. dec. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
98%

Pár évvel ezelőtt ezen a versenyen vettünk részt


[link]


NAgyon komoly ellenőrzés van!!!

2022. dec. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 A kérdező kommentje:

Persze, annyi drón repdes hogy összeütköznek.

Nem kell ijesztgetnetek.

Nem fontos kikötőben kikötni, lehet egy pici kikötőben is kiszállni, vagy egy tengerparton. Van csomó ilyen elhagyott részek mindenfelé.

Nagy ország az USA, éppen engemet várnának, ugyan.

2022. dec. 20. 13:41
 16/39 anonim ***** válasza:
97%

15: ha ennyire büfé vagy mindenből, és pontosan ismersz minden körülményt, akkor miért írtad ki a kérdést...???


Na lapozzunk! :-DDD

2022. dec. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 A kérdező kommentje:

16: Azért mert ez olyan oldal ahol kérdéseket lehet feltenni, ha még ez nem ugrott be kisfiam. 👅


"Na lapozzunk!"

Ez nagyon jó ötlet, kár hogy ez is csak most ugrott be neked. 👅

2022. dec. 20. 13:53
 18/39 anonim ***** válasza:
98%

Ki sem köthet a hajó addig, amíg rádión _előre_, még a nyílt tengerről le nem adod az adatokat, és a kikötőkapitány nem jelöl ki neked kikötőhelyet!


Utána pedig útlevélellenőrzés, és egyéb hivatalos beléptetési dolgok. A legkisebb kikötőben IS!

2022. dec. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:
18: Nem hinném hogy ez igy van és ez csak nagyobb kikötőknél és tengerpartoknál van, nagyobb városoknál.
2022. dec. 20. 14:07
 20/39 anonim ***** válasza:
100%

Semmi gond, oda mégy ahova akarsz. Ne foglalkozz az itteni válaszokkal.

De ne számíts arra, hogy csomagot viszünk neked.

2022. dec. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!