Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Szeretnék Amerikába dolgozni...

Szeretnék Amerikába dolgozni lakatos, esztergályos szakmában vagyok de igazából bármi jöhet van erre lehetőségem?

Figyelt kérdés
valaki leírná részletesen h ehez mi kell stb?
2010. okt. 7. 18:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem értek a témához, de szerintem ilyen irányultságú szakmára ott elég nagy a kereslet, mert az egész Nyugati Világban elég erős mostanában a "bölcsész túltengés", szükség van a mesteremberekre is.
2010. okt. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Mennyire tudsz angolul? Mert ha semennyire akkor kábé ennyi esélyed is van..
2010. okt. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
egy kicsit:S
2010. okt. 7. 21:39
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
sajnos a második válaszolónak igaza van... :S
2010. okt. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Eloszor tanulj meg angolul, mert anelkul eselytelen! Ha pl. a felsofoku nyelvvizsgat leteszed Magyarorszagon (vagy kb. olyan szinten allsz vizsga nelkul), itt olyan kozepesnek fog szamitani az angolod, mert meg a felsofok is nagyon messze van az anyanyelvi szinttol.
2010. okt. 8. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez igaz de szerintem ne a nyelvizsgára hajts!

Ott senkit nem fog érdekelni ,hogy felsőfokúd van.

Angol nyelvtudás nélkül viszont tényleg nincs esélyed szóval először is kezzdj el angolt tanulni!

Aztán ha ez megvan akkor jelentkezel sok céghez és ha szerencséd lessz valaki szponzorál és azzal elintézik a zöldkártyádat és onnan már sinen vagy.

De először is angol!

2010. okt. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
NINCS!!! A magyaroknak mar nincs sok eselyuk az itt maradasra! Elkurtak a jo hiruket azert!
2010. okt. 29. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!