Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Mennyire lehetséges, hogy...

Karcsi022 kérdése:

Mennyire lehetséges, hogy innen Európától az ember egy saját hajóval eljusson Amerikába? Mondjuk New York-ig?

Figyelt kérdés
Én megmondom őszintén nem sok esélyt látok rá, mert az ilyen személyi hajók nem ekkora távokra lettek tervezve, ráadásul ha jön egy hatalmas vihar, és egyéb ilyen természeti jelenség azt nem hinném, hogy egy olyan kisebb hajó túlélné. És még ott van az is, hogy az út hajóval legalább 7nap, nem tudom, de annyi élelmet vinni még lehetséges, de mi a helyzet az üzemanyaggal? Mi van, ha kifogy és már tartalék sincsen? Szóval mindent áttekintve, Ti mit gondoltok az ilyen ötletről? Ez egy tuti biztos terv, vagy több esélye van, hogy az ember a Tenger/Óceán közepén végzi végül várva a csodát? Előre is köszönöm a normális és racionális válaszokat!

2023. jún. 20. 17:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

9. Minimum 4500 km körüli távot kell az óceánon legyőzni. Ne írj sületlenséget. Nagyon komoly felszerelést igényel, alapos ismereteket stb. Pár tíz millió szerintem belépőszintnek is kevéske.


De ha gondolod, indulj neki a suppal.

2023. jún. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
93%

Nem csónakra gondoltam, hanem olyan hajóra, amire azt mondják, hogy egyedül vagy családdal el tudsz indulni. Nyilvánvaló, hogy ez sok pénzbe kerül. Keresek neked egy ilyen hirdetést.


Kisebb hajókkal 14 naptól kezdődik az átkelés ideje.


Minden amit tudni akarsz:


[link]

2023. jún. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
91%

[link]


Ilyen hajóval már sikerült átkelni, de ez a legkisebb és ezzel 1 hónap volt.

2023. jún. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
91%

mármint ez a legkisebb motoros hajó.


30-40 láb hosszú hajókkal kényelmesen lehet utazni.


pl ezzel:


[link]

2023. jún. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
65%

[link]


többet nem írok:)

2023. jún. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
78%
Suhajda szilárd esete
2023. jún. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!