Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Mi a véleményetek New York...

Mi a véleményetek New York városról?

Figyelt kérdés
Szeretitek, élnétek ott?
2022. dec. 22. 19:50
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Megnézném, de valószínűleg nem élnék ott. Elképzelhető, hogy vannak olyan részei, ami élhető lenne számomra, de valószínűleg még egy középkategóriás szállás is többe lenne ott, mint egy havi fizetésem.
2022. dec. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Annyira hidegen hagy hogy hosszu atszallasnal meg a repterrol sem mentem ki.
2022. dec. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Élnék. De csak nagyon jó amerikai fizetéssel, azért nem mennék ki hogx hónapról hónapra éljek.
2022. dec. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Éltem ott diákként, izgalmas, sokszínű város, én szerettem.
2022. dec. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
30%
Nagy, messze van és nem értem a nyelvet.
2022. dec. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jártam már ott és engem lenyűgözött. Egyébként én 56-os magyarként mentem volna ki szívesen, izgalmasnak tűnik az az időszak.
2022. dec. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem én három perc alatt epilepsziás rohamot kapnék attól a forgatagtól, nyüzsgéstől. Bp-en is 6 évig bírtam. Nyilván biztos ott is vannak nyugisabb, kertvárosias részek, de nem igazán vágyódom oda. Egyszer lehet megnézném azért, mert mégiscsak a híres New York, de nem toplistás úticél, én a nyugisabb helyeket szeretem.
2022. dec. 23. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%

Imádom. Színházrajongóként New York és London az igazi Kánaán számomra. Élnék bármelyikben, igen.


De a kedvenc városom amúgy Los Angeles. Én ott élnék a legszívesebben. (Természetesen ott nem a színház miatt.)

2022. dec. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
81%

Mivel többször is jártam már az USA-ban, így pontosan tudom, hogy ennél sokkalta élhetőbb részei is vannak.

Nekem N.Y. egy nagy "bolondokháza" ahol egy hét az bőven elegendő arra, hogy kialakítsam a városról a véleményemet.

Mivel a számomra élhetetlen a kosz, a bűz, a zsúfoltság stb... így inkább egy mediterrán európai tengerpartra költöztem

2022. dec. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!