Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Kit vinnél magaddal egy...

Kit vinnél magaddal egy amerikai útra (keleti part, nyugati part, vagy akár egyben a kettő)?

Figyelt kérdés
Jövőre - valamikor ápr-jún között - szeretnék elutazni Amerikába világot látni. Sosem voltam még ilyen messze (repülni már repültem, de csak Európán belül). Angollal nincs gond. A másik költségét is én állnám (kétágyas szobával), lévén én hívnám el. Nem célom a sugardaddy-skedés (nem is vagyok az a korosztály).
2023. aug. 3. 10:10
A kérdező szavazást indított:
A bátyámat, akit még a Balatonra is nehéz lekönyörögni.
Kolléganőmet (saját korosztály), akivel nincs szoros munkakapcsolat, de azért kijövünk.
Random csajt egy sugardaddy oldalról (a cél nem ez).
Egy facebook csoportba beírni, hátha valakinek van kedve csatlakozni.
Valaki mást
15 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ebben a helyzetben az egyik haveromat vinném. (Gondolom pasi vagy.)

Én nő vagyok, hasonló problémával, mert eddig mindig a volt férjemmel jártunk nyaralni, és az kivétel nélkül mindig szuper volt, de ő ugye már sajnos nem opció.

A válàs óta nem voltam sehol, de én is hasonló megoldáson gondolkozom, valamelyik barátnőmet szeretném majd elcsalni. Ha nem a szex a lényeg (márpedig akkor csak nem dobtad volna fel a bátyádat, mint opciót 😀), akkor az alapján választanék, hogy kivel tudnék jót beszélgetni, kivel innék meg pár sört egy kocsmában stb., egyszóval ki az, aki a legkisebb eséllyel az agyamra megy pár nap után 🙂

2023. aug. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
32%
Ha ilyen sok pénzed van,nem hinném hogy nem találsz valakit.
2023. aug. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
28%

Nem jo a kerdes, kit szeretnel, hogy vigyen magaval inkabb.

Ilyen hosszu utra senkivel nem mennek, mert ki lennek szolgaltatva, es lenne olyan hely, ahonnan azonnal hazajutni piszkosul draga lenne.

2023. aug. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
Ha nincs párom/családtagom akit nem érzek tehernek akkor inkább egyedül mennék. Én szeretem a saját társaságomat is.
2023. aug. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
Addigra szerezz egy rendes barátnőt és vidd őt! 😉 Esetleg szedd fel a kérdésben említett kolléganőt!
2023. aug. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%

Mivel ez egy több milliós utazás, nem tudom, hogy melyik vadidegen nő ér meg neked ennyit?!

Ekkora lúzer nem lehetsz, hogy csak így találsz nőt magadnak?!

2023. aug. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%
Egyebkent ha en lennek igy, hetero azonos nemunek fizetnem es kulon szobat, nonek is.
2023. aug. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
De jó hogy vannak emberek akik erre pénzt adnak ki hogy másokat utaztatgassanak. En meg megelni alig tudok 2 gyerekkel. 🤣
2023. aug. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
87%

8!

Ez most hogy jön ide?

2023. aug. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
92%
Én az anyukámat vinném el. :)
2023. aug. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!