Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Kit vinnél magaddal egy...

Kit vinnél magaddal egy amerikai útra (keleti part, nyugati part, vagy akár egyben a kettő)?

Figyelt kérdés
Jövőre - valamikor ápr-jún között - szeretnék elutazni Amerikába világot látni. Sosem voltam még ilyen messze (repülni már repültem, de csak Európán belül). Angollal nincs gond. A másik költségét is én állnám (kétágyas szobával), lévén én hívnám el. Nem célom a sugardaddy-skedés (nem is vagyok az a korosztály).
2023. aug. 3. 10:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%

Az anyukádat a kérdező is elvinné...

:)

2023. aug. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Hát, te tudod, ha nekem nem lenne alkalmas személy, mennék egyedül.

Még ha lenne is, aki elmegy veled, azért azt érdemes figyelembe venni, hogy hasonló-e az érdeklődési körötök, mennyire pontos a másik, én pl. megőrülök, ha valakire várni kell, szöszmötöl, vagy siet olyan helyen, ahol én időzni szeretnék, vagy mondjuk ő egy hétig szendvicsen él, mert spórol, én meg mondjuk beülnék vacsorázni valahová, vagy pl. más elképzelésünk van a szállásról, helyi utazásról, úgyhogy ha ilyen speciálisabb utat szervezek, oda inkább egyedül megyek.

2023. aug. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!