Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Amerikába kiköltözni 18...

Amerikába kiköltözni 18 évesen, hogyan kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés
Amerikába szeretnék kiköltözni, utána néztem már mik a lépések úgy körülbelül de nagyon hálás lennék 1-2 segítő válasznak mert még van ami zavarosan van ezzel kapcsolatosan a fejemben. Szóval a kérdésem az hogy mik az első lépések illetve hogyan kezdjek hozzá? És a zöldkártya lottón kívüli tennivalókra gondolok itt. Illetve ha egy munkáltatót találok akinél dolgozhatok és kint lehetek az meddig érvényes? Utána hogyan maradhatok kint tovább? Illetve hol érdemes amerikai megbízható munkák után érdeklődni?

2023. okt. 8. 09:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
49%

Ember! 18 éves vagy! 0 tapasztalattal, 0 tudással a nagybetűs életről. Amerikában sincs kolbászból a kerítés. Kis taknyosként túl nagy almaid vannak nem gondolod?


Rengeteg ilyen csoport meg fórum van a neten, ahol világosan leírják, hogy egy magadfajta kisgyerek is megértse, hogy mit hogyan kell, érdemes csinálni. Facebookon is van pár csoport erre, de ha ilyen életképtelen vagy, hogy ennek sem tudsz utána nézni mi lesz veled Amerikában?

Teljesen el fogsz veszni.

Szüleid? Mamád? Barátaid? Gondolom nagyon büszkék rad, hogy csak úgy itthagyod őket.

De hazajössz te még onnan! Nyugi!

2023. okt. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%

Unatkozol kettő matekházi között?

Gazdag jól képzett embereknek alig jön össze te mit akarsz akkor?

2023. okt. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%

Kiépítész egy sikeres karriert vagy összejössz egy jómodú amerikaival.

Kb. ezek a lehetőségeid.

2023. okt. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Thunderfairy ***** válasza:
90%
Legalább beszélsz angolul felsöfokon. Ha nem akkor itt már vége is a költözésnek. Valós tudást kérdezek nem papirt.
2023. okt. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
81%
Legyél fullos csaj, és fogj egy idős amerikai pasit! Sok kelet-európai meg ázsiai, meg ruszki csaj csinálja, vannak erre külön oldalak.
2023. okt. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
80%
Reinkarnáció az egyetlen esêlyed
2023. okt. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
66%

18 eves esetleg ugy jutsz ki legalisan ha az egyik szulod kap zoldkartyat es kivisz teged mint a gyerekét, mivel 21 alatt vagy.

Van egy ismerosom aki kb 22 evesen ment ki az akkori baratjaval New Yorkba. Azota szakitottak de a csaj még azota is kint van, full illegalisan, nem is járt Magyarorszagon miota kiment.


Aki munkavizumot kap az nem 18 evesen kapja. Egyik ismerosom kb 27-28evesen jutott ki diplomaval, ugy hogy egy multinal dolgozott aki kivitte USAba.

A tobbi munkavizumos ismerosom joval 30 felett, inkabb kozel a 40hez volt mire odaig jutott a karrierjeben hogy USAban dolgozhat legalisan.

2023. okt. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
72%
Aki a reinkarnációt írta az jól gondolja.
2023. okt. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

kedves első!


15 eves korom óta dolgozom és utazom a világban eddig Ázsiát majdnem teljesen bejártam és Európában is nagyon sok helyre eljutottam, mindezt úgy hogy az összes országba dolgozni mentem ki! a szüleim semmiben nem tudtak támogatni sajnos, télen majd megfagytunk mert tűzifára nem volt pénz! 0 angoltudásról mostmár felsőfokon beszélem az angolt, illetve más nyelvekből is van alapom. Emellett online tanulok gimiben. Szóval kérlek ne írj nekem ilyen stílusban! ami tőlem telhető volt megtettem, kortársaimhoz képest igencsak előrébb vagyok. most is nem véletlen tervezem azt hogy valamerre kiköltözzek. de úgy gondolom hogy az az ember aki így beszél a másikkal eléggé buta személy! ha még egy 0 tapasztalattal lévő 18 éves lennék akkor is segítséget kértem, és ha intelligens lennél nem lehúznád a másik felet hanem ellátnád tanácsokkal! az okos ember tanít míg a buta kiröhög! és nincsennek nagy álmaim, ez egy cél. de majd beírok ide ha sikerült kijutnom. további szép estét!

2023. okt. 8. 18:09
 10/14 A kérdező kommentje:
egyébként nagyon segítő kommentek komolyan, ide se írok többet...
2023. okt. 8. 18:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!