Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Szeretnék jövő tavasszal/kora...

Szeretnék jövő tavasszal/kora nyáron Amerikába utazni. Itt is lehet találni utazótársat, vagy inkább próbálkozzak egy facebook csoporttal? Aki már utazott idegen utazótárssal, hol talált? Milyenek voltak a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
nov. 26. 14:34
 1/3 A kérdező kommentje:
Vagy fizessek be egy utazási iroda utazására?
nov. 26. 14:37
 2/3 anonim ***** válasza:

Utazási iroda jó, ha nem akarsz stresszelni az utazás megszervezésével és a programoknak sem akarsz utána nézni, cserébe drágább mint a magánszervezés. Egyik sem rossz, csak más.


Én saját magam szoktam szervezni a dolgokat és egyedül megyek. Általában hostelekben alszok ahol hozzám hasonló Backpackerekkel találkozok. Ott összebarátkozunk és aránylag gyakran egy csapatba verődve megyünk tovább valahova. Mondjuk ehhez érdemes rugalmasnak lenni.


Online nem szoktam ismerkedni. Régen próbáltam, nem jött össze, ma már meg sem próbálom. A Hostelek és egyéb backpacker helyek nekem müködnek.


Tapasztalatom az, hogy eddig sosem bántam meg, hogy idegenekkel utaztam. Persze volt már olyan, hogy valakit nem kedveltem vagy hülyének tartottam, de igazából mindenki tisztelet tudó volt a másikkal és mindenki próbált alkalmazkodni mindenkihez amennyire csak tudott.

nov. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem az egyik rokonom Facebookon, útitárs kereső csoportokban keresett magának partnert. Ő középkorú nő volt, és mindig sikerült találnia.

A tapasztalatai többnyire pozitívak voltak.

Persze ez sokmindentől függ, esetleg nézz szét a csoportokban, van külön nőknek is, ha nő vagy.

nov. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!