Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Ha jelenleg nincs munkám,...

Ha jelenleg nincs munkám, akkor mennyi a reális esélye, hogy beengednek az USÁ-ba ESTÁ-val? Korábban már jártam ott, és akkor sem maradtam ott tovább (igaz akkor még volt munkám). Részletek lent.

Figyelt kérdés
Az ESTÁ-t már megigényeltem, és jóvá is hagyták, viszont a munkahely kérdésére az volt odaírva, hogy amennyiben van munkám akkor a jelenlegi munkahelyemet írjam bele, ha pedig nincs, akkor a legutolsó munkahelyemet. Így tehát ugyanúgy beírtam a legutolsó munkahelyemet, mint amikor pár évvel ezelőtt is az USÁ-ban jártam, tehát nem volt lehetőségem jelezni, hogy jelenleg nincs munkám. (Jobb lett volna, ha be tudom írni, mert inkább most utasítsák el, mint hogy a határon fordítsanak vissza, mikor már kifizettem egy halom pénzt a repülőjegyekre, meg egyebekre.)

febr. 27. 14:43
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Na, hogy kerek legyen a történet: végül rendben beengedtek mindkét alkalommal, úgyhogy nem volt gond. Meg Kanadába is át tudtam menni kicsit. Kérdezték, hogy mi a foglalkozásom, mire a végzettségemet mondtam, és azt nem, hogy épp most nem dolgozom. Már rendben hazajöttem, itthonról írok.
ápr. 18. 01:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!