Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Mit tudtok a CCUSA-ról és a...

Mit tudtok a CCUSA-ról és a Camp Leadersről? Melyik jobb, milyen szinten érdemes lenni nyelvtudásban? Pénzben mennyire megterhelő?

Figyelt kérdés
2010. nov. 22. 01:30
 1/5 anonim válasza:

Mindkettő jó társaság, bármelyiket választhatod.

Én a Camp Leaders-nél próbálkoztam, de a másikról is jókat hallottam.

Nyelvtudás elég egy alap, jó kommunikációs készséggel.

Van munkakör, ahol alig kell beszélni, de egyébként nagyon hamar bele lehet jönni, főleg gyerekek között. Ők néha még élvezik is a rosszabbul beszélő vezetőkkl való társalgást. :)

Anyagilag nullára ki lehet hozni,ha nem élsz nagy lábon.

2010. nov. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én meg ccusa-n keresztül dolgoztam, teljesen korrekt társaság. Nyelvtudás, ahogy az első is írta, nem árt, ha van, de én pl konyhán voltam, hatból hárman szinte egyáltalán nem is beszéltek angolul, csak pár szót, és egymással kommunikáltak, az anyanyelvükön. Más kérdés persze, hogy az ilyennek mi értelme van...

Ami a pénzt illeti. 300 valahány eurót kellett fizetni, meg a vízumdíjat, ami 26 ezer volt asszem, minden más ők álltak - a repülőjegyet New Yorkig és vissza, mikor odaérsz, várnak a reptéren, ingyen szállás New Yorkban, és megmondják, hogy jutsz el a táborba, amit a tábor kifizet. A táborban nyilván teljes ellátás, szállás, kaja. És a munka vége után 30 napot lehetsz még az USA-ban, ha valami, akkor ez viszi el a pénzed nagy részét. Persze attól függ, mennyit utazol. Nekem időm sem nagyon volt, és a pénzre is szükségem volt, így olyan plusz 400 ezerrel (és perfekt angoltudással) zártam a nyarat.

2010. nov. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szija!Te is most szeretnel kimenni eloszor?En is eloszor fogom menni de mint gyermekfelugyelo leszek..mar megvolt az interjum is es szerencsere sikerult.nagyon nagyon varom ,hogy kimehessek meg kivancsi vagyok ,hogy hova fogok kijutni..egyebkent en a CCUSA-val fogok menni..sok sikert:)
2010. nov. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
szóval interjú az van... igazából csak érdeklődöm a dolog iránt, de nem biztos, hogy ezen a nyáron megyek is. amitket írtatok, az alapján elég jó lehet :)
2010. nov. 23. 18:17
 5/5 anonim ***** válasza:

az anyagi dolgokon csodálkozom az egyik kommentelőnél...

a jövő nyáron programdij 500euro (nem 300) + 150 eurot elkérnek még valamiért.

a legmagasabb kereset support stuffként ha eléször mész ki 1290 DOLLÁR (kb 1000euro).

2011. jan. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!