Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Hogy jöhet létre egy kiteleped...

Hogy jöhet létre egy kitelepedés Kanadába?

Figyelt kérdés
Barátnömmel fontolgatjuk a kiköltözést.Mik azok a dolgok amik megkönyithetik a kijutást?Például ha összeházasodunk az elöny-e?Én CNC marós vagyok,programozó.Barátnőm pedig egyetemre jár(főiskolai diplomája lesz).
2010. nov. 22. 18:47
1 2
 11/13 anonim válasza:

Elozo vagyok..

Ajanlanam figyelmedbe a canadahun.com forum oldalat!!!

Nagyon jo,sokkal jobb mint ez!

Ott rengeteg infot talalsz barmilyen kerdesedre es nagyon sok tapasztalt ember tud okos tanacsot adni!

Nem csak talalgatasokat!Itt elo emberekkel tudod akar privibe is felvenni a kapcsolatot,es nem sajnaljak megosztani tapasztalatukat!

Szivbol ajanlom!

2010. nov. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én szeretem a paragrafusokat. A CIC is. Na lássuk amit írtál:


Sajat tapasztalatom ajanlanam ...


Talaltunk is,es mar a work permitre varunk most.


Aha. Szóval, az összes tapasztalod az hogy kijöttél ide turistaként, folyamodtál egy munkavállalói vízumért, a többit meg szedted valahonnan mégpedig úgy hogy az ellentmond a CIC oldalának? Hát barátom, sok sikert az élethez, de azért én óvatos lennék. A CIC is szereti a paragrafusokat, de mennyire...


A kérdezőnek, a barátnőd a CIC szemében senki. Ha feleségül veszed, az más. [link]

2010. nov. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
S végül hogy tiszta legyen: nekem is van tapasztalatom, nem mintha számítana, én egy kanadai cégnek dolgoztam az Interneten keresztül contractorként, intéztek nekem AEO-t, két éve élek Vancouverben.
2010. nov. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!