Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Amerikában kint élők! Lenne...

Amerikában kint élők! Lenne esélyem kimenni ezekkel a végzettségekkel?

Figyelt kérdés

Érettségi, flső fokú angollal és ECDL vizsgával, (jogsival) érdemes megpályázni a vízumlottót, vagy esélyem sincs?

köszönöm

19/ L


2011. jan. 15. 15:57
 1/8 A kérdező kommentje:
felső fokú*
2011. jan. 15. 15:57
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez most olvastam:

[link]

2011. jan. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A vízumlottó feltétele 12 év elvégzése(értségi).

De a nyelvtudás alap. Jogsi semmire sem jó, ugyanúgy mint az ECDL.

Nincs valami felsőfokú végzettség?

2011. jan. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nincsen sajnos, 18 éves vagyok,jövőre szüleimmel költöznék ki. 1év meg nem elég 1 fősulihoz. kint viszont megpróbálnám
2011. jan. 17. 15:29
 5/8 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne? A repülőre csak az (érvényes) útlevelet kérik, meg a repjegyet, talán vízum? Vagy az már nem is kell?


Egyébként a linkelt cikknek érdemes lenne utánajárni, lehet jobban jársz vele, mint a vízumlottóval... Az szerintem nagyon lutri (mint a neve is mutatja)... SOK SIKERT! (a papírjaidat meg szerintem semmibe nem fogják nézni, max a nyelvtudásodat, ha a papír mögött tényleges nyelvtudás áll)

2011. jan. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

elsősorban megpróbálom a fősulit, hogy s mint van ott. ha nem akkkor valami munkát keresnék.

köszönöm :)

2011. jan. 17. 22:07
 7/8 anonim ***** válasza:

Kedves kerdezo! A kerdesed alapjan nem ismered az itteni bevandorlasi rendszert. Csak a lenyeget irnam...szoval a vizum lottora jelentkezhetsz 18 eves kortol. Vagy erettsegidnek kell lennie vagy x ev szakmai gyakorlatnak. Mivel neked van erettsegid, igy jogosult vagy a lottora jelentkezni. Nagyon fontos tudnod, hogy ez csak 1 lehetoseg, ami vagy bejon vagy nem. Nagyon pici az esely megkapni, de nem lehetetlen, igy batoritanalak, hogy minden evben probalkozz, hisz ingyenes es semmi hatranyod nem szarmazik belole.


A felsofoku angolt, ECDL-t sem a lottonal, sem az itteni munkavallasnal nem nezik. Mit neznek? Erettsegi (ami alap), diploma es nyelvtudas (nem nyelvvizsga). Az ECDL semmit, de semmit sem er! Nekem is van amugy, szoval tudom.


Munkat munkavallaloi nelkul nem vallalhatsz, foiskolara tanuloi vizum nelkul nem mehetsz. Az iskolak tobb millio Ft-ba kerulnek evente. Ha van keret ra, erdemes, ha nincs, akkor magyar diploma is jo, csak ne bufeszak legyen.

2011. jan. 21. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi
2011. jan. 21. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!